RPG w uniwersum Harry'ego Pottera zadebiutuje w 2021 roku

Tak przynajmniej wynika z przecieków, jakie do nas docierają.

@ 02.06.2020, 11:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x

RPG w uniwersum Harry'ego Pottera zadebiutuje w 2021 roku

Nowe RPG w uniwersum Harry'ego Pottera ujawnione zostało mniej więcej dwa lata temu. Do tej pory tytuł opracowywany jest jednak w prawie całkowitej ciszy, a w rezultacie nie wiemy o nim praktycznie nic. Nowych informacji dostarczają plotki.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Harry Potter RPG jest grą AAA opracowywaną przez studio Avalanche Software, a jego premiera, jeśli wszystko pójdzie dobrze, odbędzie się w 2021 roku. Tak przynajmniej twierdzi jeden z użytkowników portalu Reddit. Powołuje się on na firmę odpowiedzialną za proces lokalizacji, z którą ma podobno kontakt.

Z oczywistych względów, doniesienia należy przyjmować z przymrużeniem oka. Nie są to informacje potwierdzone, co znaczy, że wiele zawartych w nich detali może okazać się nieprawdą. Tak czy inaczej, sytuację bacznie obserwujemy, a wszelkie nowinki będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   11:26, 02.06.2020
Czekam na jakieś potwierdzone informacje, bo porządne cRPG w tym świecie i najlepiej z możliwością nieograniczonego zwiedzania wszelkich kultowych miejsc z uniwersum... to byłoby coś wspaniałego! Tylko niestety Avalanche Software nie zrobiło chyba do tej pory nic porządniejszego i poważniejszego od gier skierowanych do młodych odbiorów, o RPG-ach nie wspominając, więc tu można mieć lekkie obawy. Niemniej mam nadzieję, że im się uda.
0 kudosGuilder   @   12:11, 02.06.2020
Też czekam, a moja narzeczona to chyba premierówkę kupi, choć w gry nie gra prawie w ogóle. Szczęśliwy
Dość powiedzieć, że choć cała seria, zarówno książek jak i filmów, zaczynała jako typowo dla młodszych odbiorców, to późniejsze części były już całkiem mroczne, na pewno bardziej niż np. Władca Pierścieni. Ciekaw jestem, w jakim kierunku pójdzie gra.
Tylko, do licha, dlaczego Avalanche? Płacz
EDIT
Uff, to chyba nie to Avalanche. Niewinny
0 kudosTheCerbis   @   12:16, 02.06.2020
Yup, to nie Avalanche Studios od Just Cause, Mad Maxa i RAGE 2, tylko Avalanche Software od 25 to Life, Pioruna oraz Disney Infinity. Łatwo pomylić. Dumny
0 kudosGuilder   @   12:24, 02.06.2020
Mimo wszystko wolę pół-anonimów od znanych, ale z tego że robią nieciekawe gry. Dumny