E3 '19: Control - nowy, 18-minutowy gameplay

Serwis Gamespot udostępnił kolejny gameplay z gry Control - nowej produkcji Remedy Studios.

@ 14.06.2019, 19:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Serwis Gamespot udostępnił nowy gameplay z gry Control - nowego dzieła studia Remedy, które na swoim koncie ma takie produkcje jak Alan Wake, Quantum Break czy serię Max Payne. Kolejny, blisko 18-minutowy, zapis z rozgrywki prezentuje samo mięsko związane z głównymi mechanikami gry!

W Control gracz wciela się w postać Jesse Faden - kobietę, która w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczącej własnej przeszłości ląduje w budynku tajnej organizacji. Okazuje się, że chwilę po inwazji sił z innego wymiaru, dyrektor szklanego biurowca z Nowego Jorku sam ginie na miejscu. Bohaterka przejmuje dowodzenie w celu opanowania sytuacji.

Na nowym gameplayu możemy obejrzeć nie tylko czystą rozgrywkę, a więc korzystanie z supermocy, walkę w zwarciu i na dystans, ale także przerywniki filmowe oraz jesteśmy w stanie ocenić stan oprawy wizualnej - to w szczególności jest ważne z uwagi na ostatnie informacje, w których deweloperzy zapowiedzieli współpracę z firmą NVIDIA i wykorzystanie ich nowej technologii, ray-tracingu (realistyczne rozchodzenie się promieni świetlnych).


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?