Starszy projektant rozgrywki Alan Wake II pracuje nad Control 2

Najnowszy horror psychologiczny studia Remedy Entertainment jest już dostępny w sprzedaży, a w związku z tym deweloperzy mogą się zająć kolejnymi tytułami.

@ 20.11.2023, 15:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Starszy projektant rozgrywki Alan Wake II pracuje nad Control 2

Alan Wake II to jedna z najlepszych gier 2023 roku i wiele wskazuje na to, że w trakcie nadchodzącej gali The Game Awards 2023 zgarnie sporo nagród. Jej deweloperzy w sporej większości zajęli się już kolejnym tytułem, czyli Control 2, o czym poinformował m.in. starszy projektant rozgrywki, Leonid Stepanov.

Stepanov napisał na portalu X, że "Tworzenie Alan Wake II było niesamowitą podróżą oraz doświadczeniem, które zapamiętam. Ale czas zająć się czymś nowym. Podzielę się z Wami, że biorą udział w procesie powstawania Control 2". Deweloper nie ujawnił jakie stanowisko okupuje, ale prawdopodobnie dotychczasowe.

Control 2 zapowiedziane zostało w zeszłym roku. Będzie to kontynuacja wydanej w 2019 roku "jedynki", w której akcję znowu obserwować będziemy z perspektywy trzecioosobowej. W przeciwieństwie do Alan Wake II, mamy tu do czynienia z produkcją nastawioną przede wszystkim na szybką i dynamiczną akcję. Sequel ma być bardziej ambitny od pierwowzoru, więc liczymy na naprawdę dopracowany projekt.

Alan Wake II dostępny jest obecnie na PC, PS5 oraz XS. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję i pamiętajcie o zerknięciu na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:32, 20.11.2023
Grając w Control Jedynkę miałam mieszane uczucia, byłam rozczarowana. Teraz gdy nabieram dystansu coraz cieplej wspominam tę grę, coś po sobie zostawiła i coraz większą mam ochotę na zakup i ogranie DLC do tej gry. Kiedy w to grałam, nie wiedziałam że takie DLC istnieją.