E3 '19: Twin Mirror - dzieło autorów Life is Strange przeniesione na 2020 rok

Studio DONTNOD ogłosiło, że nowa przygodowa gra akcji utrzymana w epizodycznej konwencji - Twin Mirror - zaliczy obsuwę i wyjdzie dopiero w 2020 roku. Wersja na PC będzie 12-miesięcznym tytułem ekskluzywnym na Epic Games Store.

@ 14.06.2019, 19:44
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Studio DONTNOD ogłosiło, że ich najnowsza - po Life is Strange 2 - produkcja o nazwie Twin Mirror nie ukaże się w tym roku. Epizodyczna gra przygodowa z nieznanych przyczyn została przeniesiona na 2020 rok. Jednocześnie wersja na komputery osobiste będzie rocznym tytułem ekskluzywnym platformy Epic Games Store.

DONTNOD Entertainment obecnie jest na etapie przygotowywania i wydawania kolejnych odcinków Life is Strange 2. W maju otrzymaliśmy jej trzeci epizod, zaś w grudniu poznamy zakończenie przygody braci Diazów. To prawdopodobnie proces produkcyjny nowego LiS wpłynął na to, że Twin Mirror nie wskoczy w ten rok kalendarzowy - być może producenci chcą maksymalnie skupić się na aktualnie promowanej grze.

Twin Mirror poznaliśmy w 2018 roku - tuż przed targami gamescom. Później poznaliśmy kilka szczegółów przy samych targach, jednak deweloperzy nie zdradzili zbyt wiele na temat tytułu. Głównym bohaterem gry jest mężczyzna o imieniu Samuel, który po zerwaniu z dziewczyną i pogrzebie starego przyjaciela budzi się w hotelowym pokoju. Znajdujemy się w rodzinnej miejscowości Basswood w Wirginii Zachodniej. Okazuje się, że protagonista ma kompletnie zakrwawioną koszulę i nie ma bladego pojęcia, co robił zeszłej nocy. Rusza zatem, by przeprowadzić śledztwo i dowiedzieć się prawdy - w świecie realnym, gdzie eksplorujemy amerykańskie miasteczko, oraz w we własnym umyśle.

Twin Mirror wedle nowych planów ukaże się nakładem firmy Bandai Namco w 2020 roku - na komputerach osobistych (najpierw jako 12-miesięcy "ex" Epic Games Stor) i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Twin Mirror

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Twin Mirror to utrzymana w klimacie noir narracyjna gra przygodowa z elementami akcji od studia DONTNOD, twórców takich gier jak Remember Me, Vampyr, czy Life is Strange....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?