E3 '19: W Cyberpunk 2077 zwiedzimy nie tylko Night City

Twórcy Cyberpunk 2077 przygotowali też cyberprzestrzeń oraz obrzeża Night City.

@ 14.06.2019, 18:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Miasto Night City jest niebywale istotnym miejscem w Cyberpunk 2077. Będzie można je eksplorować, obserwować jego mieszkańców i odkrywać sekrety. Jak się jednak okazuje, nic nie stanie na przeszkodzie, abyśmy z Night City wyszli i pozwiedzali inne obszary.

Kwestię Night City poruszył niedawno Paweł Sasko, główny projektant zadań w Cyberpunk 2077. Został on zapytany, czy w trakcie zabawy będziemy operować wyłącznie w granicach miasto, a Sasko odpowiedział, że nie. Deweloperzy przygotowali ponoć "sporo niespodzianek".

"Cyberprzestrzeń to niebezpieczne miejsce - jak widzieliście w tegorocznej demonstracji, jest wielu netrunnerów, których trzeba było wesprzeć, aby się tam dostać. Leżałeś w wannie pełnej lodu ponieważ twoje ciało staje się CPU, a ty potrzebujesz mnóstwo mocy. Więc możesz wkraczać do Cyberprzestrzeni w niektórych momentach, a czasem możesz je nawet zwiedzać".

"Gra nie toczy się wyłącznie w Night City. Jest też obszar dookoła niego, Badlands. Możesz opuścić miasto i zwiedzać, zobaczyć jak wygląda świat poza miastem... jest tam dość surowo. Ale masz tam też zadania, kontrakty i trafiasz tam nawet w ramach głównego wątku fabularnego. Jest sporo niespodzianek".

Premierę Cyberpunk 2077 zaplanowano na dzień 16 kwietnia 2020 roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej na temat gry znajdziecie w dziale wiadomości naszej encyklopedii.


Sprawdź także:

Cyberpunk 2077

Premiera: 17 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Cyberpunk 2077 to produkcja warszawskiego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel cRPG akcji, jednak tym razem świat fantasy za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosfrycek88   @   20:28, 14.06.2019
Będzie można zwiedzać zadupia za miastem? Już się cieszę.
0 kudosshuwar   @   09:05, 15.06.2019
Widząc jak się czasem grzeje mój PC do grania (że aż się oparzyć o CPU można), to stwierdzam, że nie chciałbym być takim chodzącym komputerem Uśmiech