Cyberpunk 2077 (Xbox One) - okladka

Cyberpunk 2077 (Xbox One)

Premiera:
17 września 2020
Premiera PL:
17 września 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:4%
Chcesz taki licznik?
Opis Cyberpunk 2077 (Xbox One)
Kawira @ 12:06 27.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Cyberpunk 2077 to produkcja warszawskiego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel cRPG akcji, jednak tym razem świat fantasy zamieniono na dystopijne science-fiction. Całość opiera się na systemie fabularnym Cyberpunk 2020, a sam projekt nadzoruje nie kto inny, jak ojciec uniwersum - Mike Podsmith

Akcja Cyberpunku 2077 osadzona została w niedalekiej przyszłości - tytułowym roku 2077 - gdzie cyberwszczepy mieszają się z przemocą oraz chaosem na ulicach. Gracz wciela się w solo (gość od tzw. "brudnej roboty") zwanego V, który próbuje przetrwać kolejny dzień wypełniając zlecenia w najniebezpieczniejszym mieście Ameryki - Night City.

Tytuł działa na podrasowanym silniku RED Engine 3, a ogromny świat jaki oferuje, można przemierzać zarówno na piechotę, jak i w pojazdach naziemnych. Nie zabrakło oczywiście systemu rozwoju postaci, nieliniowego scenariusza, czy wyborów moralnych wpływających na historię świata. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, zaś same strzelaniny przypominają trochę cykl Borderlands... tyle że na sterydach.

Więcej informacji niebawem...

Screeny z Cyberpunk 2077 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?