Ghost of Tsushima (PS4) - okladka

Ghost of Tsushima (PS4)

Premiera:
luty 2020
Premiera PL:
luty 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Ghost of Tsushima (PS4)
Dirian @ 22:08 26.12.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ghost of Tsushima to gra akcji od studia Sucker Punch, przygotowana ekskluzywnie na PlayStation 4.

Akcja gry rozpoczyna się w 1274 roku. Są to czasy świetności imperium mongolskiego, które spogląda w kierunku feudalnej Japonii. Gracze wcielają się w samuraja, który staje naprzeciwko mongolskiej armii. Bohaterem kieruje chęć zemsty i pomszczenia bliskich, którzy zostali zamordowani przez Mongołów w wyniku masakry jednej z wiosek na wyspie Cuszima, gdzie toczy się akcja gry.

Produkcja oferuje sporych rozmiarów otwarty świat, nad którego kreacją twórcy poświęcili wiele uwagi. W trakcie rozgrywki nie napotkamy mapy zasypanej znacznikami, a fabuła nie prowadzi nas od punktu A do punktu B. Zamiast tego twórcy zachęcają do eksploracji w inny sposób - poprzez kreację interesujących lokacji i wydarzeń.

Rozgrywka w znacznej mierze stawia na skradanie, bowiem jako pojedynczy samuraj nie zawsze jesteśmy w stanie rozprawić się z licznymi jednostkami wroga. Twórcy zadbali jednak o rozbudowany system walki, w którym skorzystamy m.in. z samurajskich katan, włóczni czy łuków. Nasz bohater z czasem doskonali styl walki "Ducha", dający mu unikatowe możliwości.

Screeny z Ghost of Tsushima (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?