Ori and the Will of the Wisps (Xbox One) - okladka

Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)

Premiera:
11 marca 2020
Premiera PL:
11 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Kawira @ 13:37 21.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Ori and the Will of the Wisps jest kontynuacją gry Ori and the Blind Forest, będącego baśniową, klimatyczną platformówką nawiązującą do subgatunku metroidvania. Za projekt ponownie odpowiada studio Moon Games wspierane przez Microsoft. Oznacza to po raz kolejny brak wersji przeznaczonej dla PS4.

Głównym bohaterem projektu ponownie jest Ori, duch lasu, który wyrusza aby odkryć tajemnice, jakie skrywają się poza granicami lasu Nibel. Podczas pełnej niebezpieczeństw podróży pozna dawno zapomniane prawdy i odkryje swoje przeznaczenie.

Rozgrywka w Ori and the Will of the Wisps nadal prezentuje typowy styl metroidvania. Gracz porusza się po otwartych mapach 2D poszukując wskazówek oraz umiejętności koniecznych do dalszego odkrywania mapy oraz uzyskania dostępu do tajnych miejscówek, kryjących warte pozyskania nagrody.

Istotnym elementem produkcji jest baśniowa, barwna oprawa wizualna. Wszystkie obiekty są robione ręcznie w 2D, w tym dopieszczone do granic możliwości ruchome tła.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?