DiRT 4 (PS4) - okladka

DiRT 4 (PS4)

Premiera:
09 czerwca 2017
Premiera PL:
09 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis DiRT 4 (PS4)
Dirian @ 14:40 26.01.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 79h 0min

+ czaswięcej

DiRT 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od brytyjskiego studia Codemasters.

DiRT 4 łączy w sobie przystępną rozgrywkę z DiRT 2 i DiRT 3 z wymagającym i symulacyjnym modelem jazdy, jaki twórcy zaserwowali nam w nastawionej na realizm fantastycznej odsłonie DiRT Rally. W DIRT 4 otrzymamy mieszankę klasycznych rajdów z bardziej rozrywkowymi formami wyścigów, jak chociażby szaleństwem za kierownicami ciężarówek, pojazdów buggy czy crosskartów na piaszczystych torach. 

Do naszej dyspozycji oddano dziesiątki tras rozsianych po całym świecie. Pościgamy się w Australii, Hiszpanii, Michigan, Szwecji, Walii, Kalifornii, Nevadzie czy Meksyku. Gra posiada licencję FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP, dzięki czemu odwiedzimy prawdziwe trasy - Montalegre, Lohéac Bretagne, Hell, Holjes i Lydden Hill. Ponadto, za sprawą systemu "Twoja trasa", możliwe będzie generowanie losowych odcinków.

W grze dostępnych jest ponad 50 licencjonowanych wozów, takich jak Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI NR4 czy Audi Sport quattro S1 E2. Wszystkie samochody przygotowano z dbałością co do najmniejszych detali.

DiRT 4 oferuje ponadto zaawansowany system zniszczeń i tuningu pojazdu. Nie brakuje tu trybu sieciowego działającego w ramach usługi RACENET, która także doczekała się ulepszeń i nowości.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z DiRT 4 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?