Obduction (PC) - okladka

Obduction (PC)

Premiera:
24 sierpnia 2016
Premiera PL:
24 sierpnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Obduction (PC)
Dirian @ 20:45 01.09.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 6h 25min

+ czaswięcej

Obduction to trójwymiarowa gra przygodowa stworzona przez studio Cyan, autorów takich produkcji jak Myst czy Riven. Tytuł jest ich duchowym spadkobiercą.

W grze wcielamy się w postać bliżej nieokreślonego człowieka, który zostaje przeniesiony przez tajemniczy artefakt do innego świata. Nowe otoczenie rządzi się swoimi prawami i stawia przez protagonistą masę zagadek, które należy rozwiązać - celem nadrzędnym jest powrót do realnej rzeczywistości. Gra posiada rozbudowaną warstwę fabularną, którą popychamy do przodu poprzez eksplorację świata i czytanie przygotowanych dzienników.

Obduction oferuje spory zakres zagadek, jedne są trudniejsze i trzeba nad nimi pogłówkować, z kolei inne rozwiązujemy w mgnieniu oka. Wiele wyzwań składa się z szeregu etapów, łączących się w finalną całość. 

Produkcja oferuje bardzo dobrą oprawę wizualną, czego osiągnięcie umożliwił silnik Unreal Engine 4. Otoczenie jest szczegółowe i bardzo różnorodne, w efekcie czego jest na czym zawiesić oko.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Obduction (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?