Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

ObserwujMam (82)Gram (19)Ukończone (28)Kupię (7)

Anna Grimsdóttir - wiki Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist


Anna Grimsdóttir jest managerem operacji technicznych, pracującym najpierw dla organizacji Third Echelon, a następnie dla Fourth Echelon. Jej pracą jest wspieranie głównego bohatera gry Tom Clancy's Splinter Cell - Sama Fishera - w sprawach technicznych. To właśnie od niej Sam otrzymuje wskazówki odnośnie postępowania z elektronicznym ekwipunkiem, na który natrafia podczas wykonywania swoich misji. Anna Grimsdóttir, najczęsciej nazywana przez Sama, Grim, jest również wyśmienitym hackerem. Pozyskuje więc konieczne do realizacji zleceń informacje oraz włamuje się do komputerów, barier i kamer, ułatwiając pracę Samowi. 
Anna Grimsdóttir oczywiście nie trafiła do Third Echelon od razu. Napierw studiowała, a następnie pracowała w kilku różnych firmach komunikacyjnych, związanych w taki, czy inny sposób z marynarką Stanów Zjednoczonych. Do pracy w organizacji rekrutował ją sam Lambert w połowie lat 90-tych zeszłego tysiąclecia. Pierwotnie Anna pracowała jako programista, ale wreszcie udało jej się zdobyć stanowisko dyrektora technicznego. Od tamtej pory ściśle pracuje z Fisherem, uczestnicząc praktycznie we wszystkich misjach. 

Relacje Sama z Anną zawsze pozostają na stopie zawodowej, a współpraca układała się bardzo dobrze, aż do momentu, w którym nasz protagonista zostaje zmanipulowany przez młodą kobietę. Ta czyni to z dobrymi intencjami, ale mimo wszystko sytuacja nie wygląda dobrze. Jej rozwój obserwować możemy grając w Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, w którym Sam Fisher zostaje oskarżony o zdradę.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1671 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?