Thief

ObserwujMam (72)Gram (16)Ukończone (25)Kupię (26)

Siódmy rozdział - wiki Thief


Rozdział 7 (4 skarby):

Pierwsza znajdźka dostępna jest po tym, jak Garrett kończy wspinaczkę po murach. Docierasz do drewnianego pomostu, który obniżasz z pomocą specjalnej dźwigni. Przekręć ją więc ile się da, a obniżysz pomost. Wtedy jak najszybciej przez niego biegnij. Po drugiej stronie skręć w lewo i idź do przodu. Wejdziesz do swego rodzaju jaskini, a po lewej stronie zobaczysz skrzynki drewniane. Skarb znajduje się w prawym dolnym rogu, zaraz przy ziemi. Zdobyłeś właśnie City Artifact.

Drugi skarb dostępny jest zaraz po tym, jak wejdziesz do katakumb. Po zejściu ze schodów, skręć w lewą stronę i skorzystaj ze strzały z liną. Przeskocz na drugą stronę, a następnie otwórz wytrychem drzwi po lewej. W środku obróć się w prawą stronę i skorzystaj z obcęgów aby obciąć kabel w skrzynce na ścianie. Dopiero wtedy otwórz skrzynię. Zgarniesz w ten sposób Bronzehead Bracelet.

Trzeci skarb znajduje się kawałek dalej, kiedy przebywasz poza katakumbami. Aby go zdobyć musisz iść w prawy górny róg mapy Graven Lair, a tam spojrzeć w górę i zestrzelić skrzynię (paczkę?) znajdującą się wysoko ponad ziemią. Zrobisz to korzystając ze zwykłych, niezaostrzonych strzał. Wyskocz następnie na skrzynkę, obróć się w prawą stronę i wyjdź na mur. Zaraz obok ciebie, w pobliżu kwiatów, znajdziesz baaaaardzo mały pierścień, nazwany Elder's Memory.

Ostatni skarb tego rozdziału zgarniesz po bitwie z bossem. Musisz podejść do jego ciała i zwinąć umieszczony na pasku przedmiot. Tym razem wejdziesz w posiadanie Amber Circle.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1756 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?