Thief

ObserwujMam (74)Gram (16)Ukończone (26)Kupię (27)

Prolog i pierwszy rozdział - wiki Thief


Prolog (1 skarb):

Pierwszy skarb znajdziesz w prologu. Nie sposób go ominąć, jest bowiem częścią opowieści. Kiedy trafisz do pomieszczenia pełnego klatek z ptakami, znajdziesz tam obraz, a za nim sejf. Gdy otworzysz go z pomocą wytrycha zdobędziesz pierwszy skarb, nazwany The Glittering Plumage.

Rozdział 1 (4 skarby):

Na początku rozdziału, użyj szponu aby wspiąć się na zaznaczoną na niebiesko drabinę, a później na ścianę. W tym momencie włączy się krótka scenka przerywnikowa, po której będziesz w stanie kontynuować zabawę. Zeskocz w dół na ulicę i skieruj swoje kroki w lewą stronę, w pobliże beczki oraz wózka. Tam znajdziesz pierwszy pierścień, nazwany Amethyst Circle.

Po wejściu na Stonecutter’s Court, zakradnij się do dwóch strażników, znajdujących się na końcu ulicy. Po lewej stronie od nich znajdziesz sklep jubilera, do którego możesz się włamać z wykorzystaniem wytrycha - zrób to. Wejdź powoli do środka (uważaj na strażnika) i skręć w prawą stronę. Powinieneś zobaczyć sporych rozmiarów gablotę, którą będziesz w stanie otworzyć z wykorzystaniem wytrycha. W środku znajdziesz kolejny cenny przedmiot, Jeweled Mask.

W tym samym Sklepie Jubilera, wejdź do pokoju, w którym przebywa strażnik śpiący na krześle. Na ścianie znajdziesz sejf, który jesteś w stanie otworzyć z pomocą wytrycha. Zrób to, a zdobędziesz następny skarb, tym razem jest to Sootback Bracelet.

Ostatni przedmiot, unikatowy, znajdziesz w piwnicy sklepu jubilera. W rogu, przy oknie wejdź w interakcję z obrazem. Oczywiście musisz dokładnie zbadać jego ramkę, aby znaleźć ukryty przełącznik. Gdy to zrobisz pojawi się sejf, aby go otworzyć musisz wpisać kombinację 739. Otworzysz w ten sposób sejf i zgarniesz następny skarb, Lyegrove's Jeweled Mask.

Uwaga: Sposób dotarcia do opisanych powyżej przedmiotów jest przykładowy. Równie dobrze możesz rozpocząć od piwnicy, dostając się do niej na początku, przy pomocy alejki.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2340 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?