Thief

ObserwujMam (72)Gram (16)Ukończone (25)Kupię (26)

Czwarty rozdział - wiki Thief


Rozdział 4 (6 skarbów):

Uwaga: Zanim przystąpisz do wykonywania rozdziału, upewnij się, że posiadasz już skalpel, obcęgi oraz klucz bez nich nie będziesz w stanie zebrać wszystkich znajdziek.

Pierwszy skarb znajdziesz zaraz po tym, jak Garrett jest świadkiem wybuchu w oddali (eksplozja wieży). Nie przechodź jednak przez okno przed tobą, a zamiast tego popatrz w lewo, znajdziesz tam drewniany pal, do którego możesz przyczepić strzałę z liną. Zrób to, a następnie zjedź w dół, na ziemię. W pobliżu schodów, po prawej stronie znajdują się ławki. Przeszukaj okolicę (zerknij pod ławkę po prawej), aby znaleźć Lapis Lazuli Circle.

Drugi przedmiot znajdziesz na pierwszym poziomie posiadłości Eastwyck. Stojąc na przeciwko schodów do góry, skieruj swoje kroki w lewo, do pobliskiego biura. Skorzystaj ze skupienia aby znaleźć z boku sporego biurka ukryty przycisk. Kiedy go wciśniesz pojawi się sejf na ścianie. Możesz go teraz spokojnie otworzyć, zdobywając Morendrum Medal.

Trzeci przedmiot znajdziesz na drugim piętrze tego samego budynku. Wejdź zatem po schodach do góry, następnie skręć w prawo, przejdź przez korytarz, skręć w lewo i idź do słabo oświetlonego pomieszczenia. Ponownie skręć w lewo i idź do przodu, a znajdziesz schody prowadzące na drugie piętro. Na szczycie schodów znajduje się strażnik, którego możesz znokautować, albo zostawić go w spokoju. Za plecami strażnika znajduje się natomiast obraz, który możesz zgarnąć. Tym oto sposobem wchodzisz w posiadanie The Abundance of Emptiness.

Czwarty skarb znajdziesz spory kawałek od lokacji, w której zebrałeś poprzedni. Będzie on ukryty w dość nietypowym miejscu, albowiem, będąc w Twierdzy, w pokoju nazwanym Boiler Room, sprawdź dłoń leżących tam zwłok. Koleś umrze praktycznie po samym wejściu Garretta do pomieszczenia. Podejdź do niego i naciśnij przycisk odpowiedzialny za zbieranie złomu na jego dłoni. Dzięki temu zdobędziesz Soldier's Memory.

Idąc do przodu od ciała, o którym wspominam w poprzednim skarbie, znajdziesz następny przedmiot warty zgarnięcia - tablicę dla The Keep.

W tym rozdziale pozostała jeszcze jedna znajdźka. Jest ona dostępna w komnacie z sejfem, zaraz po tym, jak wpiszesz pierwszy fragment kodu, który będzie miał go otworzyć. Kiedy to zrobisz w komnacie pojawi się spora grupa strażników. Po krótkiej scence odzyskasz kontrolę nad Garretem, a wówczas skieruj się albo w lewą, albo w prawą stronę i staraj się dostać niejako na szczyt pomieszczenia. Musisz najpierw przeskoczyć przez barierkę, a później wybiec po schodach do góry. Będzie tam strażnik, a więc bądź ostrożny. Kiedy wejdziesz po schodach, skręć w prawo i idź w stronę mrocznego zaułka. Trzymaj się prawej strony, a za pojemnikiem z naftą znajdziesz swój skarb, Shale Snake Bracelet.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3168 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?