Thief

ObserwujMam (74)Gram (16)Ukończone (26)Kupię (27)

Szósty rozdział - wiki Thief


Rozdział 6 (6 skarbów):

Zaraz po włączeniu rozdziału numer sześć, obróć się w lewą stronę. Zobaczysz tam klatkę z psem, poruszaj się więc bardzo cicho, ewentualnie skorzystaj ze strzały duszącej, aby uporać się ze zwierzęciem. Zaraz obok zwierzaka znajdziesz filar, na który musisz się wspiąć. Następnie przeskocz na filar naprzeciwko ciebie, a na nim, w ptasim gnieździe znajdziesz pierwszy skarb tego rozdziału, Greater Ruststain.

Druga znajdźka to płyta informacyjna. Znajdziesz ją u podstawy sporych rozmiarów pomnika przy wejściu do Northcrest Manor. Najłatwiejszy sposób aby się do niej dostać, to kierować się na pomnik od strony wydospadu, czyli pomiędzy schodami. Skorzystasz tam z dwóch stopni i szybko dotrzesz do płyty (Elias Northcrest Statue), a jednocześnie nie będziesz narażony na ataki strażników.

Trzecia znajdźka dostępna jest na parterze posiadłości. Wejdź do pokoju gościnnego - w którym obok kominka znajduje się tablica do szachów, podświetlana przez płomienie. W rogu pomieszczenia będzie sejf, który otworzysz korzystając z kombinacji 8 8 9. W ten oto sposób zgarniesz Sapphire Circle.

Aby zdobyć czwarty przedmiot musisz przejść przez korytarz wypełniony trofeami myśliwskimi. Na ścianach są kratki, którymi Garrett jest w stanie dotrzeć do szybu wentylacyjnego. Odkręć go i wejdź do środka biura. Tam otwórz wytrychem drzwi, które zobaczysz po wylądowaniu na ziemi. A na przeciwko znajdziesz obraz z ukrytym przyciskiem. Gdy go wciśniesz otworzy się przejście do sekretnego pokoju, a tam musisz ustawić dwa cylindry w kształcie lwów, w taki sposób, aby utworzyły jeden obraz. Gdy rozwiążesz łamigłówkę, otrzymasz skarb. Tym razem jest to klejnot Heart of the Lion. Jeśli masz problemy z łamigłówką, to skorzystaj z tej podpowiedzi:

Cylinder po lewej stronie:

  • Wybierz te fragmenty rysunku, które mają na sobie czerwone znaki.

Cylinder po prawej stronie:

  • Rząd 1 - zostaw bez zmian.
  • Rząd 2 - obróć w prawo, jeden raz.
  • Rząd 3 - obróć w lewo, jeden raz.
  • Rząd 4 - obróć w prawo lub w lewo, dwa razy.

Piąty przedmiot jesteś w stanie zgarnąć dopiero po sporej scence przerywnikowej. Wejdź na piętro i kieruj się w stronę zniszczonego korytarza, obok Pokoju Ceremonialnego (lewa górna część mapy). W jego pobliżu znajdziesz obraz (z siedzącą starszą kobietą), który możesz wyciąć. Nazywa się on The Married Spinster.

Ostatnia znajdźka dostępna jest we wnętrzu Laboratorium (będzie w nim świecąca kula w klatce - coś w tym stylu). Wespnij się tam na szczyt po schodach, a na samej górze zobaczysz belkę, do której możesz przyczepić strzałę z liną. Zrób to, a później skorzystaj z liny, zsuń się nieco w dół i przeskocz na platformę, do której wcześniej nie miałeś wejścia. Na platformie zobaczysz skrzynki drewniane, na jednej z nich (ciężko dostrzec), na rogu znajduje się skarb. Weź go, a w Twoje ręce wpadnie Braggart's Memory.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3475 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?