Thief

ObserwujMam (72)Gram (16)Ukończone (25)Kupię (26)

Trzeci rozdział - wiki Thief


Rozdział 3 (5 skarbów):

Zanim przystąpisz do wykonywania tego rozdziału, kup u okolicznego handlarza obcęgi, dzięki którym będziesz w stanie przecinać kable. Zaraz po rozpoczęciu trzeciego rozdziału skieruj swoje kroki w lewą stronę. Nie zmierzaj w kierunku strażników, nie kontynuuj śledzenia bogacza, które jest Twoim zadaniem. Zamiast tego idź kawałek do przodu, a następnie spoglądnij w lewo. Zobaczysz tam drzwi i prowadzący do nich przewód (jeśli włączysz tryb skupienia). Właśnie ten przewód musisz obciąć, podejdź zatem do skrzynki (musisz do niej doskoczyć), z której wychodzi i otwórz ją, a następnie przetnij przewód. Zejdź na dół i przejdź przez drzwi, które teraz będą otwarte. Po wejściu do środka, skręć w prawo i wyjdź do góry, najpierw na drewnianą skrzynię, a później na murek. Znajdziesz tam pierwszy skarb, nazwany Jewelwing.

Drugi cenny przedmiot znajdziesz na dolnym poziomie domu uciech. Zaraz po wejściu do niego skręć w lewą stronę i przejdź przez zasłonę. Trafisz w ten sposób do pomieszczenia, w którym, o półkę opiera się strażnik. Skręć wtedy w prawo, a następnie w lewo. Przed sobą zobaczysz spore schody oraz jeszcze jednego strażnika. Musisz go jakoś wyminąć i podejść do schodów, a następnie wyjść po nich do góry. Na końcu schodów zobaczysz ponad sobą miejsce, umożliwiające wspinaczkę z wykorzystaniem haka. Zrób zatem użytek z narzędzia i wskocz do czegoś w rodzaju strychu. Tam, na podłodze, znajdziesz kolejny przedmiot, Emerald Circle.

Trzeci przedmiot znajduje się w ruinach. Po wejściu do nich, nie idź w stronę markera, oznaczającego Twój cel, ale skręć w prawą stronę, aby poszukać zamkniętych drzwi. Otwórz je z pomocą wytrycha. Po wejściu do środka, skieruj się w dół po schodach. Na samym dole trafisz do długiego korytarza, na końcu którego widoczne będzie światło. Idź zatem w jego kierunku. Zerkając raz w lewą, raz w prawą stronę, albowiem na ścianach znajdować się będą cztery hieroglify (widoczne tylko w trybie skupienia). Kiedy zobaczysz wszystkie cztery z nich, idź dalej w kierunku wspomnianego światła, a przed nim, zauważysz mały piedestał. Użyj na nim specjalnego klucza (masz go w inwentarzu), ustaw odpowiednio świecące się symbole. Kiedy to zrobisz, ściana przed tobą się obróci i uzyskasz dostęp do kolejnego skarbu, Ancient Figurine.

Czwarty przedmiot znajdziesz w sporych rozmiarów bibliotece, nadal przebywając w ruinach. Do biblioteki trafisz mijając mały wodospad po prawej stronie. Po wejściu do środka trzymaj się prawej strony, a trafisz na książki, wśród których znajduje się przełącznik otwierający tajne przejście (tryb skupienia pomoże namierzyć książki). Przełącz go, a będziesz mógł wejść do pomieszczenia z kolejnym skarbem. Jest on bardzo mały, znajduje się na talerzu posągu, stojącego przed tobą. Podejdź więc do niego i zgarnij Stonemason's Memory.

Ostatni skarb znajdziesz w strefie nazwanej Library Towers. Ponownie będzie piedestał oraz symbole, które musisz ustawić w odpowiedniej kolejności. Przedmiot ten jest częścią wątku fabularnego, a zatem nie da się go opuścić. Wystarczy, że rozwiążesz drobną łamigłówkę, a w Twoje ręce trafi Ritual Book.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 3672 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?