Thief

ObserwujMam (72)Gram (16)Ukończone (25)Kupię (26)

Poradnik - wiki Thief


Niniejszy poradnik nie zawiera opisu przejścia gry Thief, albowiem takowy znajdziesz w późniejszym czasie w dziale solucji. W poradniku zaś skupiam się na opisaniu najważniejszych elementów tytułu, które pomogą podczas jego przechodzenia. Właśnie tutaj dostępne są lokacje wszystkich przedmiotów do zebrania, jak również kombinacje i miejsca rozmieszczenia poszczególnych sejfów. Poradnik będę rozbudowywał i w miarę potrzeby dodawał kolejne elementy.

Aby opisy były czytelne, najważniejsze rzeczy wyszczególnione zostały różnymi kolorami. Dzięki temu łatwiej znajdziesz to, co Cię interesuje.

Na początek kilka podstawowych porad:

  • Pamiętaj, że Garrett nie jest wojownikiem, a w związku z tym lepiej ukrywać się w cieniu i z niego także atakować. Otwarte konfrontacje, choć możliwe, bardzo często kończą się śmiercią protagonisty.
  • Bacznie obserwuj strażników oraz interfejs użytkownika. Będziesz dzięki niemu wiedział czy jesteś widoczny czy nie.
  • W świecie gry deweloperzy ukryli wiele znajdziek, staraj się ostrożnie poruszać przez lokacje, a powinieneś zdobyć większość z nich.
  • Rozwijaj umiejętności protagonisty, albowiem dzięki niem sprawniej będziesz nawigował po wirtualnym świecie i eliminował napotkane zagrożenia.
  • Pamiętaj, że strażnicy nie tylko Cię widzą, ale również słyszą. Zainwestuj punkty umiejętności w ciche poruszanie się.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 170796 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?