Thief

ObserwujMam (74)Gram (16)Ukończone (26)Kupię (27)

Drugi rozdział - wiki Thief


Rozdział 2 (5 skarbów):

Zaczynając ten rozdział, staniesz przed zniszczonym płotem. Patrząc dookoła zobaczysz w nim wyrwę, prowadzącą dalej. Kiedy wejdziesz na dziedziniec (Old Foundry Courtyard) wespnij się na dźwig, umieszczony w jego centrum, a następnie przeskocz na dach. Przesuń się w prawą stronę i przejdź pod rurami, aby znaleźć otwarty właz. Wskocz do zamkniętej szopy i przeszukaj biurko. Znajdziesz w ten sposób wartościowy przedmiot, Charity's Memory.

Drugi skarb znajdziesz we wnętrzu fabryki (kiedy włączysz mapę, napisane będzie Manufacturing Area). Zaraz po tym, jak wejdziesz do środka, będziesz szedł w dół korytarza. Natrafisz tam na dwóch strażników. Pierwszy z nich będzie stał przed schodami pod drewnianym rusztowaniem, drugi natomiast poniżej schodów, na dole. Możesz poczekać aż strażnicy odejdą, albo po cichu ich wyeliminuj. Następnie skorzystaj ze strzały z liną i wespnij się na wspomniane rusztowanie. Strzałą musisz przyłączyć się do małej krawędzi ponad głową (włącz tryb skupienia, to zobaczysz gdzie dokładnie). Aby dostać się do liny, wejdź na pobliską szafkę. Na szczycie liny przeskocz najpierw na jedną platformę, a później na drugą. W ten sposób znajdziesz kolejny skarb, Daisy Brooch.

Idąc dalej do przodu, znajdziesz kolejny przedmiot. Najpierw trafisz do przejścia pełnego manekinów. Idź dalej do przodu, aż wejdziesz do małego pokoju, w którym, przed kolejnymi drzwiami znajduje się sporych rozmiarów bojler, lub coś w ten deseń (wielki pojemnik z dwoma zaworami). Wejdź przez drzwi, które znajdują się obok wspomnianego pojemnika i idź nadal do przodu. Wyjdź po schodach, ale nie przechodź przez drzwi, tylko przeskocz przez barierkę po lewej stronie. Na ziemi znajdziesz szyb wentylacyjny. Wejdź do środka i idź do końca. Dotrzesz do pomieszczenia, w którym, na końcu siedział będzie manekin przy biurku, a na ścianie znajdziesz sejf. Aby go otworzyć wpisz 3 1 4. Tym oto sposobem stajesz się właścicielem Soul of the Automaton.

Kolejna znajdźka dostępna jest w okolicy zautomatyzowanego pieca (zamyka się on i otwiera, więc musisz uważać, by nie zdradził Twojej pozycji). W komnacie tej skieruj swoje kroki natychmiast w lewą stronę, a wejdziesz do małego pomieszczenia (trzymaj się lewej), następnie kilka schodów do góry i znowu w lewo. Zauważysz tam taśmę do przesuwania towarów. Wyskocz na nią, a przed sobą powinieneś zauważyć małe okienko pieca. Podejdź do niego i chwyć znajdujący się tam przedmiot, nazwany Diamond Circle.

Ostatni cenny przedmiot znajdziesz w pokoju nadzorcy (Supervisor’s Office). Wystarczy, że rozwiążesz łamigłówkę znajdującą się na metalowym sejfie (musisz ustawić fragmenty układanki, aby stworzyły jedną całość), a dostaniesz Cornelius's Ring.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 3080 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?