Thief

ObserwujMam (72)Gram (16)Ukończone (25)Kupię (26)

Piąty rozdział - wiki Thief


Rozdział 5 (6 skarbów):

Rozdział rozpoczynasz w drodze do zakładu psychiatrycznego. Kiedy przeskoczysz ponad bramą wejściową, a konkretniej przez mur, na którym widnieje kratka, pozwalająca zrobić użytek ze szponu, trafisz na dziedziniec. Zmierzaj w kierunku lewej krawędzi budynku przed Tobą, nie idź więc po schodach w stronę drzwi, ale skieruj swe kroki do ogrodu. Znajdziesz tam przyczepioną do ściany tablicę informacyjną, Moira Asylum.

Drugi przedmiot znajdziesz w oddziale męskim (Mens Ward). Kiedy do niego wejdziesz idź do przodu, przez długi korytarz, aż dojdziesz do obrazu na ścianie. Będzie on po lewej stronie, w przejściu, co pozwoli Ci go zidentyfikować. Niestety nie możesz go zabrać, zanim czegoś nie zrobisz. W pobliżu obrazu znajdziesz zamknięte drzwi do pokoju M02. Otwórz je wytrychem, wejdź do środka i zerknij przez dziurę w ścianie. To odblokuje obraz, który teraz będziesz mógł zabrać, wycinając go z ramki. Dzięki temu zdobywasz Court of Montonessi.

Trzeci przedmiot znajdziesz zaraz po wkroczeniu do oddziału dla kobiet (Womens Ward), do którego dostajesz się dzięki obrotowym drzwiom. Natychmiast po przejściu przez nie, obróć się w lewą stronę, a zobaczysz szyb windy. Skorzystaj ze strzały z liną na palu wystającym ponad szybem i zsuń się w dół. Zerknij dookoła, a znajdziesz wąski przesmyk, którym jesteś w stanie zeskoczyć jeszcze niżej. Tam popatrz w lewo, będzie kilka kredensów, na szczycie jednego z nich  znajdziesz Rose Brooch, a więc skacz do góry.

Czwarty przedmiot będziesz w stanie zdobyć po krótkiej scence przerywnikowej, po której trafisz do więzienia (Old Prison). Zaraz po tym, jak do niego wejdziesz zobaczysz przed sobą człowieka obijającego innego człowieka. Podejdź kawałek do przodu, a następnie skręć w pierwsze drzwi po prawej. Znajdziesz tam sejf, do którego kombinacja to 7 3 1. Po otworzeniu sejfu do Twoich rąk wpadnie Ivory Circle. Co ważne, musisz się spieszyć ze zdobyciem go, bo koleś, którego widziałeś wcześniej, będzie chciał Ci dokopać.

Piąty przedmiot znajdziesz na samym dole zakładu, kiedy trafisz do pomieszczenia z wiszącymi klatkami. Zeskocz w dół z balkonu, a następnie, skręć w lewą stronę i poszukaj liny wiszącej z sufitu. Wyciąg łuk i strzel strzałą z liną w zaczep, który widnieje obok wspomnianej liny. Dzięki temu stworzysz sobie niejako pomost, po którym możesz teraz przeskoczyć na drugą stronę, na krawędź. Gdy tam dotrzesz skręć w prawo, a znajdziesz małą klatkę dla ptaków, to właśnie tam będzie skarb numer 6, czyli Mechanical Eye.

Aby zdobyć ostatni przedmiot wskocz z powrotem na linę i zsuń się w dół. Na przeciwko zobaczysz klatkę, a za nią dobrze ukryte przejście. Patrząc z balkonu, z którego tutaj wszedłeś, przejście jest po prawej stronie. Skorzystaj z niego i wejdź do mrocznej komnaty. Zejdź w dół, a na końcu skręć w lewo i idź do końca tunelu. Wkrótce dojdziesz do wazy leżącej na ziemi. Zniszcz ją, a w środku znajdziesz ostatni skarb tego rozdziału, Child's Memory.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3438 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?