Poznaliśmy datę premiery House of Ashes

Kolejna część cyklu The Dark Pictures Anthology zadebiutuje tegorocznej jesieni. Grać będziemy oczywiście na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i nowej generacji.

@ 11.06.2021, 10:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Poznaliśmy datę premiery House of Ashes

Kilka dni temu na naszych łamach pojawiły się wrażenia z prezentacji The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, którą zorganizowało Bandai Namco. Firma nie ujawniła wówczas daty premiery swojego projektu, ale właśnie się to zmieniło i wiemy jaki dzień mamy zakreślić w kalendarzu.

House of Ashes to trzeci z kolei rozdział z cyklu The Dark Pictures Anthology. Ekipa odpowiedzialna za grę, Supermassive Games, chce nas tym razem zabrać "na wycieczkę" do Iraku, w którym, jako członek elitarnego oddziału, poszukujemy fabryki broni chemicznej. Sytuacja się komplikuje, gdy wpadamy do wielkiej dziury w ziemi i trafiamy do ogromnej starożytnej świątyni. Wewnątrz czekają na nas m.in. krwiożercze potwory.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes to przygodówka z naciskiem na elementy horroru. Podobnie jak w przypadku Man of Medan oraz Little Hope, podczas zabawy podejmujemy trudne decyzje wpływające na przebieg zabawy. Niewłaściwy wybór może doprowadzić do nieodwracalnej śmierci jednej z postaci, co oczywiście zmieni postępy w ramach całego scenariusza.

Więcej na temat The Dark Pictures Anthology: House of Ashes dowiecie się z naszego wcześniejszego artykułu. Jeśli chodzi o samodzielne sprawdzenie gry, będziecie mieć ku temu okazję jesienią. Data premiery House of Ashes została wyznaczona na 22 października. Grać będziemy wówczas na PC oraz konsolach nowej i poprzedniej generacji.


Sprawdź także:
The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Premiera: 22 października 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

House of Ashes to trzecia część serii narracyjnych przygodówek utrzymanych w klimatach psychologicznego horroru, podobnie jak Man of Medan i Little Hope, pod tytułem The ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?