Back 4 Blood otrzyma otwarte testy beta

Jeśli nie jesteście przekonani co do tego, czy Back 4 Blood spełni Wasze oczekiwania, grę będziecie mogli sprawdzić w ramach zaplanowanych na sierpień otwartych testów beta. Wcześniej obejrzycie też gameplay z trybu PvP.

@ 11.06.2021, 11:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5

Back 4 Blood otrzyma otwarte testy beta

Back 4 Blood to najnowsza gra opracowywana przez studio Turtle Rock. Duchowy spadkobierca serii Left 4 Dead zadebiutuje w połowie października bieżącego roku, ale przed jego premierą będziemy mieli okazję produkcję sprawdzić. Zrobimy to w ramach otwartych beta testów.

Nowe informacje na temat bety Back 4 Blood docierają do nas za sprawą konferencji Summer Game Fest, która miała miejsce wczoraj w nocy. W trakcie jej trwania ujawniono, że testy gry wystartują 5 sierpnia. Na chwilę obecną nie wiemy niestety, jak długo potrwają oraz na jakich platformach będziemy się bawić. Ma się to zmienić niebawem.

Jeśli chodzi o inne wieści związane z Back 4 Blood, warto wspomnieć, że deweloperzy planują nam pokazać całkiem nowy gameplay, ukazujący tryb PvP w dniu 13 czerwca. W międzyczasie obejrzyjcie zwiastun, w którym widzimy klasyczną kooperację pomiędzy graczami, mającymi na celu wyeliminowanie swoistych umarlaków.

Jak wspomniałem, Back 4 Blood to duchowy spadkobierca Left 4 Dead. Gracze wcielają się w ośmiu tzw. Sprzątaczy (czterech może być w jednej drużynie), a następnie wybijają hordy dziwnych potworów. Każdy Sprzątacz ma oczywiście unikatowe umiejętności oraz sporo różnego wyposażenia. 

Premiera Back 4 Blood zaplanowana została na 12 października. Jeśli zdecydujecie się na zakup gry w ofercie przedsprzedaży, otrzymacie do niej wcześniejszy dostęp. Grać można będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?