The Dark Pictures Anthology: House of Ashes na pierwszym zakulisowym materiale

Dziennik dewelopera The Dark Pictures Anthology: House of Ashes przedstawia nam swoisty wywiad z aktorką Ashley Tisdale.

@ 22.09.2021, 19:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes na pierwszym zakulisowym materiale

Bandai Namco opublikowało w sieci pierwszy dziennik dewelopera gry The Dark Pictures Anthology: House of Ashes. Kolejna odsłona cyklu The Dark Pictures Anthology zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, a w związku z tym wydawca postanowił nam co nieco na temat przedsięwzięcia poopowiadać. Zakulisowe spojrzenie na House of Ashes prowadzi aktorka Ashley Tisdale. Opowiada ona o tym, jak to jest pracować przy horrorze.

Podczas seansu zobaczycie sporo ujęć z sesji motion capture oraz nagrywania dialogów dla House of Ashes. Tisdale opisuje grę, jako horror, a jednocześnie wspomina o tym, że nie brakuje w niej scen nastawionych na akcję oraz elementów charakterystycznych dla przygodówek. Jako że bohaterowie projektu walczą o przetrwanie w obliczu atakujących ich potworów, przygotujcie się na sporo scen jeżących włos na plecach.

Premiera The Dark Pictures Anthology: House of Ashes zaplanowana została na 22 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie spójrzcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Premiera: 22 października 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

House of Ashes to trzecia część serii narracyjnych przygodówek utrzymanych w klimatach psychologicznego horroru, podobnie jak Man of Medan i Little Hope, pod tytułem The ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?