The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (PC) - okladka

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (PC)

Premiera:
22 października 2021
Premiera PL:
22 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (PC)
Materdea @ 09:27 07.11.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 7h 48min

+ czaswięcej

House of Ashes to trzecia część serii narracyjnych przygodówek utrzymanych w klimatach psychologicznego horroru, podobnie jak Man of Medan i Little Hope, pod tytułem The Dark Pictures Anthology. Co ciekawe tytuły w jej ramach zawarte nie są ze sobą powiązane. W House of Ashes przenosimy się na saudyjską pustynię, by zmierzyć się z pradawnym złem. Za produkcję odpowiada studio Supermassive Games.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes opowiada historię amerykańskiego kontyngentu wojskowego, który został wysłany z misją przeczesania odkrytych dopiero co ruiny na jednej z bliskowschodnich pustyń. Jak się jednak okazuje, w środku to nie wrogie wojska stanowią problem, lecz antyczne zło zbudzone przez naszą ingerencją.

Rozgrywka w The Dark Pictures Anthology: House of Ashes nie odbiega schematem od swoich poprzedniczek - główną rolę grają tutaj emocje i narracja.Kierujemy kilkoma bohaterami, a kontrola nad nimi zmienia się zgodnie z tym, co zaplanowali w scenariuszu projektanci. Zwiedzamy odkrywane lokacje, po drodze mogąc dowiadywać się więcej na temat świata za pomocą poukrywanych znajdziek.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes oferuje możliwość ukończenia scenariusza samodzielnie, jednak twórcy - podobnie jak w poprzedniczkach - z racji filmowości swoich tytułów umożliwili rozgrywanie fabuły do pięciu graczy jednocześnie, poznając nieznane wątki, których nie odkrylibyśmy kierując wszystkimi postaciami samodzielnie.

Wymagania: Twórcy gry The Dark Pictures Anthology: House of Ashes ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   20:42, 26.07.2022
Na początku bardzo przeszkadzało mi mało intuicyjne sterowanie, postacie obracały mi się nie w tym kierunku, w którym planowałam xD Z czasem jednak fabuła mnie wciągnęła i bardzo szybko dotarłam do napisów końcowych. Niestety nie udało mi się zdobyć "idealnego" zakończenia, lecz i tak jestem zadowolona. Dumny