The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me - wyciekł zwiastun nowej części serii

Do sieci trafił zwiastun nowej części serii The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. Będzie to finał pierwszego sezonu przygodówek od studia Supermassive Games, a przeniesiemy się w nim do klimatu horrorów z końcówki XX wieku, z psychopatycznym mordercą na pierwszym planie.

@ 22.10.2021, 12:36
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me - wyciekł zwiastun nowej części serii

Gry z serii The Dark Pictures Anthology miały zawsze ukryte zakończenia, które skrywały zwiastun każdej kolejnej części. Nie inaczej jest w przypadku House of Ashes - trzeciej odsłony mającej premierę dokładnie dzisiaj, 22 października. Ktoś z przedpremierowo testujących dzieło Supermassive Games natknął się wspomniane zakończenie i udostępnił trailer "czwórki" - zatytułowanej The Devil in Me.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me będzie czwartą grą spod tego szyldu i jednocześnie finałem pierwszego sezonu. Twórcy najwyraźniej chcą zamknąć pierwsze części w serialowej formie, choć oczywiście żadna z kolejnych gier nie jest powiązana z poprzednią.

Zwiastun ujawnia sporo informacji na temat nadchodzącej przygodówki. Po raz kolejny dostaniemy nowe środowisko oraz historię. Tym razem wygląda to na współczesność lub końcówkę XX wieku. W tle zaś znajdują się psychopatyczny morderca i prawdopodobnie jakiś opuszczony ośrodek (szpital psychiatryczny?). Premiera nastąpi prawdopodobnie w przyszłym roku - kolejne gry z tego cyklu debiutowały właśnie w takim cyklu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   13:29, 22.10.2021
Trailer całkiem, całkiem 😁