Resident Evil: Village otrzymało zwiastun fabularny

Do premiery Resident Evil: Village coraz bliżej, a w związku z tym Capcom intensywnie promuje swoje nowe przedsięwzięcie. Tym razem spojrzeć możecie na nowy zwiastun fabularny, nakreślający scenariusz gry.

@ 16.04.2021, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil: Village otrzymało zwiastun fabularny

Minionej nocy firma Capcom prowadziła specjalną transmisję poświęconą Resident Evil: Village. W jej trakcie otrzymaliśmy sporo nowych informacji na temat nadchodzącej gry, a wśród nich był zwiastun dedykowany fabule. Zarysował on główny wątek opowieści, dając nam również wgląd w ogólny jej klimat, przygotowując nas na majową premierę, która nastąpi na praktycznie wszystkich liczących się platformach.

Resident Evil: Village duży nacisk kłaść będzie na opowieść, a w związku z tym twórcy chcą, abyśmy wiedzieli czego się spodziewać. Na początku zwiastuna widzimy mieszkańców tytułowej wioski, by następnie dowiedzieć się, że ich życia wcale nie są wypełnione sielanką i spokojem. Szybko okazuje się, że mieszkańcy gnębieni są przez innych ludzi oraz potwory, z którym zmierzyć musi się Ethan - główny bohater.

Rolę w zwiastunie ma też Lady Dimitrescu - ulubienica graczy, z którą na pewno w pewnym momencie będziemy musieli się zmierzyć, choć nie wiadomo w jakim zakresie. Pod koniec filmu widzimy też złego Chrisa Redfielda - jego postać jest dziwne mroczna i złowieszcza, choć nie sposób określić jaka będzie jego rola w Resident Evil: Village. Podczas zabawy wszystko powinno się jednak wyklarować.

Data premiery Resident Evil: Village zaplanowana została na dzień 7 maja bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zabawę na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe tego konkretnego wariantu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?