Outriders - nowy patch walczy ze znikającym inwentarzem

Straciliście jakieś przedmioty w Outriders? Twórcy przygotowują sposób na to, by je odzyskać, a póki co opublikowano łatkę, która powinna zapobiec wystąpieniu problemu w przyszłości.

@ 16.04.2021, 11:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders  - nowy patch walczy ze znikającym inwentarzem

Studio People Can Fly regularnie łata swoje ostatnie dzieło, grę Outriders. Jedna z najważniejszych modyfikacji wpływa na działanie inwentarza, a konkretniej zabezpiecza go przed ewentualnym opróżnieniem, do którego doszło u bliżej nieokreślonej liczby osób w wyniku błędu. Niestety aktualizacja nie przywróci niczego, co do tej pory straciliście, ale deweloperzy się nie poddają i opracowują sposób na odzyskanie wszystkiego za pomocą bazy danych serwerów.

Zgodnie z tym, co ujawnili deweloperzy, aktualizacja może spowodować drobne problemy z łącznością, a okazyjnie możecie też zauważyć, że niektóre przedmioty w inwentarzu na moment znikną. To znane, ale tylko chwilowe zachowanie i nie musicie się nim przejmować. Zrestartujcie grę albo poczekajcie chwilę i zrestartujcie, a wszystko powinno wrócić do normy. Jeśli coś z Waszego inwentarza zginie i nie wróci po restarcie, należy to zgłosić twórcom.

"Jesteśmy przekonani, że aktualizacja zapobiegnie znikaniu inwentarza w przyszłości, ale chcemy wykorzystać najbliższy weekend, by monitorować sytuację i mieć pewność, że kolejni gracze nie będą napotykać podobnych problemów, nim przejdziemy do procesu przywracania. Jak tylko będziemy usatysfakcjonowani efektywnością patcha, podzielimy się dodatkowymi detalami, w tym związanymi z procesem odtwarzania inwentarza", napisała ekipa.

Outriders dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, pamiętajcie, że na naszych łamach znajdziecie wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   17:12, 16.04.2021
Wygląda na to, że faktycznie udało się rozwiązać problem, bo ludzie przestali zgłaszać problem znikających itemów. Szybko się w sumie uwinęli (kilka dni). Strach był grać Uśmiech I trzeba też twórcom pogratulować za transparentność, bo nie owijają w bawełnę i tłumaczą w czym tkwi/tkwił problem.