Oxenfree II: Lost Signals - zapowiedziano kontynuację

W trakcie wydarzenia Nintendo Indie World Showcase studio studio Night School oraz firma MWM Interactive zapowiedziały kontynuację ciepło przyjętej platformówki 2,5D z elementami przygodówki z 2016 roku - Oxenfree. Oxenfree II: Lost Signals ma zaprezentować podobny pomysł na gameplay, a akcję osadzić pięć lat po wydarzeniach z poprzedniczki. Tytuł trafi w tym roku na komputery osobiste i konsolę Nintendo Switch.

@ 16.04.2021, 11:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, switch

Oxenfree II: Lost Signals - zapowiedziano kontynuację

Studio Night School oraz firma MWM Interactive zapowiedziały w trakcie wczorajszego wydarzenia Nintendo Indie World Showcase kontynuację bardzo ciepło przyjętej platformówki 2,5D z elementami przygodówki - Oxenfree II: Lost Signals. Ma być to rasowa kontynuacja, w której pięć lat po wydarzeniach z "jedynki" poznajemy losy nowego protagonisty, Rileya. Druga część zadebiutuje w tym roku na komputerach osobistych i konsoli Nintendo Switch.

Oxenfree II: Lost Signals zaprezentuje akcję rozgrywającą się pół dekady po fabule z Oxenfree. Tym razem wcielamy się w Rileya, młodego chłopaka, gdy ten wraca do swojej rodzinnej miejscowości - Camen - by zbadać tajemnicze tytułowe radiowe sygnały.

Rozgrywka w "dwójce" ma nie odbiegać od formatu zaprezentowanego w poprzedniczce z 2016 roku. W historię ponownie wplecione zostały nadnaturalne zjawiska oraz spirytualna otoczka związana z nieszczęsnymi sygnałami odbieranymi przez urządzenie bohatera. Gameplay opiera się na zwiedzaniu mniejszych lub większych lokacji w dwu(i pół)wymiarowej perspektywie oraz rozwiązywaniu łamigłówek środowiskowych.


Sprawdź także:
Oxenfree

Oxenfree

Premiera: 15 stycznia 2016
PC, PS4, SWITCH, XBOX ONE, MOB

Oxenfree to debiutanckie dzieło niezależnego studia Night School, będąca reprezentantem kilku gatunków łączących się z klimatem rodem z horrorów.Fabuła Oxenfree opowiada ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   12:37, 16.04.2021
Na pewno zagram! Jedynka bardzo mi się podobała. Miała rewelacyjny klimat!