Data premiery Horizon II: Forbidden West wciąż planowana na 2021 roku

Horizon II: Forbidden West, zgodnie z dotychczasowymi informacjami, zadebiutować ma w roku bieżącym. Sony jest póki co przekonane, że do premiery dojdzie bez opóźnień.

@ 23.02.2021, 19:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Data premiery Horizon II: Forbidden West wciąż planowana na 2021 roku

Pisaliśmy przed momentem o tym, że data premiery Gran Turismo 7 została przesunięta na przyszły rok. Jak się jednak okazuje, to prawdopodobnie jedyne opóźnienie wśród tytułów ekskluzywnych, mających zadebiutować w ciągu najbliższych 10 miesięcy na PlayStation. Sony potwierdziło bowiem, że nowe dzieło studia Guerrilla Games, Horizon II: Forbidden West, wciąż ma termin wydania na rok 2021.

Datę premiery Horizon II: Forbidden West potwierdził niejako Jim Ryan, szef PlayStation, w rozmowie z ekipą GQ. Przyznał on, że pandemia COVID-19 mocno komplikuje niektóre kwestie, ale w przypadku Forbidden West większych komplikacji nie było. Trafi ono - a także kilka innych projektów - w ręce graczy zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, czyli w bieżącym roku. Konkretnego terminu niestety brak.

"Czujemy się pewnie w przypadku Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Horizon Forbidden West", powiedział Ryan. "Wiecie, są do tego dwa podejścia: albo utrzymujesz datę i wypuszczasz grę niezależnie od tego, jaką ma jakość, albo wydajesz ją, gdy jest w odpowiednim stanie. Zawsze wybieraliśmy drugą opcję. Były natomiast przypadki znanych wydawców, którzy decydowali się na pierwsze rozwiązanie".

Mimo że dokładnego dnia premiery Horizon Forbidden West nie ujawniono, spodziewamy się go w drugiej połowie 2021 roku. W międzyczasie zagramy w Returnal oraz Ratchet & Clank: Rift Apart - jeśli chodzi o projekty opracowane przez PlayStation. Z gier tworzonych zewnętrznie, ale ekskluzywnych dla PlayStation, warto jeszcze wspomnieć o nowym dziele Arkane Studios, Deathloop.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   20:14, 23.02.2021
Cytat:
"Wiecie, są do tego dwa podejścia: albo utrzymujesz datę i wypuszczasz grę niezależnie od tego, jaką ma jakość, albo wydajesz ją, gdy jest w odpowiednim stanie. Zawsze wybieraliśmy drugą opcję. Były natomiast przypadki znanych wydawców, którzy decydowali się na pierwsze rozwiązanie".
No zobaczymy panie Ryan jak nowy Horizon będzie hulał na podstawowym PS4 Niewinny Nie ma raczej wątpliwości, że miał na myśli CDPR i Cyberpunk 2077.
0 kudosMicMus123456789   @   15:47, 24.02.2021
Premiera gry to jedno, ale ja nadal liczę na jakieś limitowane wydanie konsoli z tej okazji Dumny