Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5) - okladka

Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5)

Premiera:
11 czerwca 2021
Premiera PL:
11 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (6)Kupię (2)

Opis Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5)
Kawira @ 10:34 18.06.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 14h 43min

+ czaswięcej

Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna część popularnego cyklu trójwymiarowych platformówek od studia Insomniac Games. Ta część przynosi nowość w warstwie fabularnej i gameplayowej, bowiem dostajemy do dyspozycji nową postać - koleżankę Ratcheta, Panią Lombax.

W uniwersum Ratchet & Clank rasa Lombax wymarła, poza jednym jej przedstawicielem - Ratchetem właśnie. Pani Lombax jest nie tylko drugim okazem, ale również postacią z innego wymiaru. Jednym z jej zadań jest pomóc naszym bohaterom w kłopotach.

Rozgrywka w Ratchet & Clank: Rift Apart przypomina to, czego mogliśmy doświadczyć w ostatniej części, Ratchet & Clank z 2016 roku. Nadal jest to platformówka z elementami zręcznościowymi oraz przygodowej gry akcji. Poziomy składają się z drastycznie różnych środowisk, bo wiem pokonując je natrafiamy co rusz na portale przenoszące nas do innego wymiaru. Ważna jest eksploracja, rozwiązywanie okazjonalnych zagadek środowiskowych, a także walka z przeciwnikami - zarówno bronią białą jak i pistoletami czy też karabinami.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?