Deathloop (PC) - okladka

Deathloop (PC)

Premiera:
14 września 2021
Premiera PL:
14 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Deathloop (PC)
Kawira @ 08:33 23.07.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 21h 30min

+ czaswięcej

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi elementami skradanki oraz strzelanki, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców. Za projekt odpowiada oddział studia Arkane ulokowany w Lyon, znani z takich produkcji jak Prey czy Wolfenstein: Youngblood.

Fabuła Deathloop opowiada historię pary zabójców: Colta Vahna i Julianny Blake. Przenosimy się do alternatywnej rzeczywistości roku 1963. Z nieznanych przyczyn postacie utknęły na pogrążonej w anarchii wyspie Blackreef. Dodatkowy problem stanowi fakt, że pętla, w której się znajdują, uniemożliwia im śmierć. Spośród całej gamy dziwnych i poprzebieranych sylwetek uczestniczących w, wydawałoby się, normalnym życiu, tylko Colt i Julianna pamiętają, co działo w poprzednich życiach, co czyni ich na tle mieszkańców wyjątkowymi. Zadaniem gracza wcielającego się w Colta jest rywalizacja ze swoją antagonistką, ale także dotarcie do sedna sprawy nieszczęsnej pętli i przerwanie jej, by móc opuścić to dziwne miejsce.

Rozgrywka Deathloop przypomina to, co do tej pory oferowało graczom studio Arkane. Akcję obserwujemy z pierwszoosobowej perspektywy. Świat Blackreef jest półotwarty i nieliniowy; mimo iż kolejne cele występują w pewnej kolejności, to tereny, na których operujemy w ramach danego zadania są na tyle duże, że pozwala to na dowolny sposób w podejściu do zabijania. Gracz z każdą śmiercią uczy się nowych rzeczy oraz zdobywa kolejne informacje na temat swojego celu. Kolejne pętle pozwalają na dotarcie do niedostępnych na pozór wcześniej miejsc oraz wyłuskiwania informacji np. z rozmów strażników.

Na wyposażeniu Colta znajdziemy całą gamę rozmaitych rodzajów broni palnej (pistolety, karabiny wyborowe, maszynowe, shotguny) oraz umiejętności specjalnych. Bohater wraz z postępami rozwija się, co pozwala graczowi na wybór nowych skilii na jednym z kilku drzewek umiejętności.

Deathloop oferuje kampanię dla pojedynczego gracza, jednak wprowadza też asynchroniczny multiplayer - jeśli tylko na to pozwolimy, wtedy do naszej sesji może dołączyć inny gracz, który wcieli się w postać Julianny. W innym przypadku będzie ona kontrolowana przez sztuczną inteligencję.

Wymagania: Twórcy gry Deathloop ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Deathloop (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   18:02, 14.02.2021
Kurcze, a to ciekawa pozycja. Czyżby wreszcie coś nowego? Inny model rozrywki?