Data premiery Gran Turismo 7 przesunięta

Mimo że dokładnej daty premiery Gran Turismo 7 nigdy nie ujawniono, sugerowano, że do debiutu dojdzie w 2021 roku. Jak się jednak okazuje, COVID-19 pokrzyżował szyki deweloperom, a w rezultacie data premiery Gran Turismo 7 została opóźniona.

@ 23.02.2021, 19:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Data premiery Gran Turismo 7 przesunięta

Gran Turismo 7 miało zadebiutować jeszcze w tym roku i być jedną z najważniejszych premier dla konsoli PlayStation 5. Jak się jednak dowiedzieliśmy, projekt został opóźniony. Potwierdził to Jim Ryan w rozmowie z redakcją GQ. Nowa data premiery przedsięwzięcia ustalona została na rok 2022. Nie znamy niestety konkretnego terminu, a to oznacza, że musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Sony.

"GT7 zostało dotknięte wyzwaniami spowodowanymi pandemią COVID-19, z tego względu data premiery zostanie przesunięta z roku 2021 na 2022", powiedział Ryan. "Ze względu na trwającą pandemię, to dynamiczna i zmieniająca się sytuacja, a niektóre krytyczne aspekty produkcji zostały spowolnione w ostatnich kilku miesiącach. Będziemy w stanie podać dokładniejszą datę premiery Gran Turismo 7, jak tylko będzie ona przewidywalna".

Najnowsze dzieło Polyphony Digital, Gran Turismo 7, ujawnione zostało w zeszłym roku. Tytuł nigdy tak po prawdzie nie otrzymał konkretnej daty premiery, ale za sprawą różnych zwiastunów sugerowano, że do debiutu dojdzie w ciągu roku 2021. Teraz okazuje się, że nie będzie to możliwe. Oczywiście sytuację będziemy bacznie obserwować, przekazując Wam wszelkie informacje z nią związane.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   20:04, 23.02.2021
Do mnie w drodze dopiero GT6, więc pośpiechu nie ma. ;p