Powraca Play At Home, już na początku marca pierwsza darmowa gra

Mamy dobre wieści dla graczy, którzy wciąż muszą przebywać zamknięci w domach. Powraca inicjatywa Play At Home, a dzięki niej za darmo dostaniemy Ratchet & Clank!

@ 23.02.2021, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Powraca Play At Home, już na początku marca pierwsza darmowa gra

Firma Sony wyszła w zeszłym roku do graczy z ciekawą inicjatywą. Miała ona na celu ułatwienie wszystkim posiadaczom PlayStation przebywanie w domu, spowodowane lockdownami w związku z pandemią COVID-19. Jak się właśnie dowiedzieliśmy akcja, zwana Play At Home, powraca. Będzie ona jednak bardziej rozbudowana i mocniej upakowana atrakcjami.

Szczegóły na temat tegorocznego Play At Home firma Sony ujawniła w specjalnym wpisie na blogu PlayStation. Dowiedzieliśmy się z niego, że na początku przyszłego miesiąca wszyscy posiadacze PlayStation 4 lub PlayStation 5 będą w stanie całkowicie za darmo pobrać wyśmienite Ratchet & Clank wydane pierwotnie w 2016 roku. Tytuł Insomniac Games to efektowna platformówka, którą naprawdę warto sprawdzić.

Całkiem nieźle zapowiadają się też inne atrakcje związane z Play At Home. Jak się bowiem okazuje, od 25 marca będzie trwała specjalna promocja dla osób będących subskrybentami usług Funimation albo Wakanim. Nowi kliencie tych platform do tej pory otrzymać mogli 14-dniowy okres próbny. Zostanie on jednak przedłużony o kolejne 90 dni, czyli łącznie mówimy o 104 dni darmowego oglądania. Na tym atrakcje się jednak nie skończą.

"W nadchodzących tygodniach, będziemy dzielić się z wami detalami na temat darmowych gier oraz usług, dostępnych dla społeczności PlayStation. Myślę, że mamy świetną mieszankę gier i rozrywki i mam nadzieję, że ta wiadomość poprawiła choćby trochę Wasz dzień. Czujemy się zaszczyceni mogąc dawać Wam rozrywkę i jesteśmy bardzo wdzięczni, że jesteśmy częścią Waszych żyć", powiedział szef PlayStation, Jim Ryan.

Oczywiście wszelkie doniesienia na temat Play At Home będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Póki co pamiętajcie o tym, że już na początku marca całkowicie za darmo zgarnąć będziecie mogli Ratchet & Clank.

Na koniec chciałbym jeszcze przypomnieć o nadchodzącej premierze Ratchet & Clank: Rift Apart. Trafi ono do posiadaczy PlayStation 5 w czerwcu bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   20:16, 23.02.2021
Mam w pudełku, ale nie będę narzekał i wezmę jak dają Dumny
0 kudosdabi132   @   11:07, 24.02.2021
Świetna gra. Mam wersję pudełkową. Ograłem chyba jako pierwszy tytuł po zakupie swojego PS4. Warto kupić, a jeśli będzie za darmo, no to grzech nie przygarnąć.
0 kudosguy_fawkes   @   08:52, 26.02.2021
Ja akurat nie mam tego w kolekcji, więc chętnie przygarnę. Moim zdaniem całkiem wartościowy prezent.