The Outer Worlds sukcesem finansowym

Firma Take-Two ogłosiła wydane pod koniec października The Outer Worlds finansowym sukcesem!

@ 08.11.2019, 11:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

Firma Take-Two przeprowadziła wczoraj telekonferencję z inwestorami na temat wyników finansowych za drugi kwartał roku podatkowego 2020! Z przekazanych informacji wynika, że The Outer Worlds, najnowsze dzieło puszczone na rynek przez firmę Private Division (założoną przez T2 w 2017 roku do wydawania nieco mniejszych gier zewnętrznych deweloperów), okazało się komercyjnym zaskoczeniem, sprzedając się ponad oczekiwania korporacji!

The Outer Worlds ukazało się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 25 października. Dzieło renomowanego studia Obsidian Entertainment wedle słów Take-Two z ostatniego sprawozdania finansowego okazało się sprzedażowym zaskoczeniem, co pozwala domniemywać, iż w istocie delikatnie zapowiedziana jakiś czas temu kontynuacja może się ukazać. Niestety, uniknięto konkretnych liczb.

The Outer Worlds okazało się również dużym sukcesem wśród branżowych mediów. Średnia ocen na każdej z platformy na Metacritic wynosi od 82 do 86 punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem. W podobnym tonie utrzymana została również nasza recenzja dzieła Obsidianu. Potwierdzono także, że edycja gry na Nintendo Switch ukaże się przed kwietniem 2020 roku!


Sprawdź także:

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   14:04, 11.11.2019
Super. Dobrze że im się gierka udała. Poczekam na complete edition.