Ponad połowa projektantów Death Stranding przeszła do studia Hideo Kojimy z Konami

Chodzi o byłych współpracowników projektanta, tych z którymi opracował The Phantom Pain.

@ 08.11.2019, 11:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Premiera Death Stranding ma miejsce dzisiaj. Jeśli nadal nie wiecie czy na nowe dzieło Hideo Kojimy się zdecydować, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Dzięki temu będziecie mieć jakiś pogląd na to, co przygotowała ekipa słynnego Japończyka.

Skoro o ekipie mowa, dowiedzieliśmy się właśnie, że przy Death Stranding pracowało sporo ludzi z byłego studia Hideo Kojimy, należącego do Konami. W sumie ponad połowa nowego Kojima Productions to ludzie, którzy wcześniej pracowali dla Konami.

Deweloperzy Ci postanowili dołączyć do Hideo Kojimy niedługo po tym, jak na rynek trafiło Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Nie wiemy niestety czy była to ich własna decyzja, czy po prostu zostali do tego przymuszeni przez wcześniejszego pracodawcę.

Jakkolwiek by nie było, Death Stranding jest już w sklepach. Jest ono dostępne wyłącznie na PlayStation 4, a w przyszłym roku będzie się je dało nabyć także na PC - konkretnego terminu jeszcze nie znamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?