The Sims 4: Uniwersytet - gameplayowy zwiastun przypomina o nadchodzącym dodatku

Studio Maxis zaprasza posiadaczy "czwórki" na studia.

@ 08.11.2019, 14:57
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

The Sims 4: Uniwersytet - gameplayowy zwiastun przypomina o nadchodzącym dodatku

Już 15 listopada na PC, a 17 listopada na PlayStation 4 / Xboksa One, trafi dodatek Uniwersytet do gry The Sims 4. Niejako z tej okazji otrzymaliśmy więc nowy zwiastun rozszerzenia.

Dodatek Uniwersytet pozwoli naszym Simom wybrać się na studia. Do wyboru będą dwie uczelnie, na których będziemy mogli studiować różne kierunki. Młody Sim stanie także przed wyborem miejsca zamieszkania - będzie to akademik lub stancja. 

Na Simów-studentów czeka masa wyzwań i atrakcji. W wolnej chwili nasi bohaterowie odkryją wszystkie uroki studenckiego życia - będzie można wyskoczyć na rower i zwiedzić malowniczą okolicę, wziąć udział w rozmaitych zajęciach, np. z robotyki, czy dołączyć do tajnego stowarzyszenia. Nie zabraknie też licznych imprez czy okazji do spotkania się ze znajomymi, czy to w akademickim pokoju, czy plenerze.

Oprócz tego w The Sims 4: Uniwersytet otrzymamy m.in. nowe stroje, jak chociażby luźne dresy.


Sprawdź także:
The Sims 4

The Sims 4

Premiera: 02 września 2014
PC

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?