The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition - ulepszona, płatna edycja na zwiastunie

Choć od jakiegoś czasu powstaje kontynuacja The Outer Worlds, to w międzyczasie twórcy gry ze studia Obsidian przygotowali aktualizację odświeżającą pierwszą część.

@ 27.02.2023, 22:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition - ulepszona, płatna edycja na zwiastunie

Choć od jakiegoś czasu powstaje kontynuacja The Outer Worlds, to w międzyczasie twórcy gry ze studia Obsidian przygotowali aktualizację odświeżającą pierwszą część. Właśnie zademonstrowano jej zwiastun, a także poinformowano, że update będzie niestety płatny.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xboksy Series S|X. Aktualizacja skupia się głównie na kwestiach wizualnych i poprawie płynności. Twórcy obiecują stabilne 60 klatek na konsolach przy natywnej rozdzielczości 4K.

To jednak nie wszystko, bo gra otrzyma też ulepszone efekty cząsteczkowe, poprawione oświetlenie czy różne szlify w wyglądzie otoczenia - by było ładniej i efektowniej. Studio Obsidian pogrzebało też w silniku gry, dopracowując inteligencję kompanów, a do tego poprawiono nieco system walki.

Jeśli The Outer Worlds już posiadamy, to będziemy mogli zaktualizować swoją grę do wydania Spacer's Choice Edition za kwotę 37,99 zł. Warunkiem jest jednak posiadanie także dodatków - Morderstwo na Erydanie i Coś się czai na Gorgonie. Pozostali będą mogli kupić grę w nowym wydaniu (oczywiście zawierającym także DLC) w premierowej cenie - 260 zł.

Premiera The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition zaplanowana jest na 7 marca.


Sprawdź także:
The Outer Worlds

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?