Devil May Cry 5 - twórcy zapraszają na premierę świetnym zwiastunem

Gra trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu.

@ 01.03.2019, 12:29
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Devil May Cry 5 - twórcy zapraszają na premierę świetnym zwiastunem

Slasher Devil May Cry 5 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nie ma się co dziwić, bo popularny swego czasu gatunek nie doczekuje się ostatnimi czasy zbyt wielu dobrych reprezentantów. Nie dziwią więc wysokie oczekiwania co do dzieła firmy Capcom.

Na szczęście zdaje się, że twórcy przyszykowali udaną produkcję. Wynika tak z pierwszej recenzji pochodzącej z magazynu Famitsu. Kolejne teksty pojawią się jeszcze przed premierą, we wtorek 6 marca.

Dziś natomiast możemy zerknąć na świetny trailer, przyszykowany z myślą o zbliżającej się premierze. Materiał zawiera pewne spoilery fabularne (przynajmniej tak ostrzega wydawca), a także sporo efektownych ujęć przygotowanych na siliku gry.

Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać premiery.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   15:54, 01.03.2019
Niby wszyscy fani wiedzieli że będzie, ale jak już go oficjalnie zapowiedzieli jak jeden mąż zapłakali ze szczęścia.
0 kudospawelecki96   @   15:28, 03.03.2019
Ja tam płaczę podwójnie. Z radości, bo nowe kanoniczne DMC. Z żalu, bo mój leciwy GTX prędzej zapłonie ogniem piekielnym niż udźwignie to cudo Smutny