Devil May Cry 5 Special Edition zostanie wydane na PlayStation 5 i Xbox Series X/S w grudniu

Grudzień miesiącem wielkiego debiutu Dantego na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

@ 14.10.2020, 08:45
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

Devil May Cry 5 Special Edition zostanie wydane na PlayStation 5 i Xbox Series X/S w grudniu

W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Devil May Cry 5 zostanie wydane na obu konsolach nowej generacji, czyli na PS5 i Xboksie Series X/S w wersji Special Edition, która będzie zawierała ulepszoną grafikę i nową zawartość. Tytuł pojawi się nie tylko w wariancie cyfrowym, ale i pudełkowym.

Firma Capcom ujawniła, że fizyczna edycja Devil May Cry 5 Special Edition pojawi się prawie miesiąc po wersji cyfrowej i zostanie wydana 1 grudnia. Co ciekawe, zaoferuje ona całkiem nową okładkę.

Największą wadą Devil May Cry 5 Special Edition jest to, że nie będzie ono dostępna do darmowej aktualizacji, jeśli osiadasz już oryginalną grę na PS4 lub Xbox One. Wydaje się, że jest sporo nowej zawartości, co czyni ją zupełnie inną grą od wersji podstawowej, która debiutowała w zeszłym roku. Prawdopodobnie największym dodatkiem jest Vergil, który tym razem będzie grywalną postacią. Wielu fanów projektu z pewnością zdecyduje się na ponowny zakup właśnie z tego powodu.

Pierwszy zwiastun Devil May Cry 5 Special Edition możecie obejrzeć poniżej. Końcówka roku będzie bardzo ekscytująca dla fanów serii Capcomu, którzy będą mogli ograć ulepszoną, ostatnią odsłonę na zupełnie nowym sprzęcie.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?