The Sinking City - nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Zobaczcie jakie okropieństwa czekają na Was w kolejnej grze w świecie Cthulhu.

@ 01.03.2019, 11:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Sinking City - nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Najnowszy projekt studia FrogwaresThe Sinking City, to gra, w której wcielamy się w detektywa. Produkcja jest o tyle ciekawa, że jej akcja rozgrywa się w uniwersum Cthulhu, a zatem należy się spodziewać klimatycznego thrillera psychologicznego, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje.

Głównym bohaterem The Sinking City jest prywatny detektyw Charles W. Reed. W trakcie swojego najnowszego dochodzenia, w pochłoniętym powodzią Oakmont w Massachusetts, trafi on na skraj szaleństwa, walcząc o przetrwanie i psychiczne zdrowie.

Aby przygotować nas na zbliżającą się premierę The Sinking City, deweloperzy opublikowali w sieci najnowszy zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki. Zobaczyć można na nim m.in. jeden z najważniejszych elementów gry - zbieranie dowodów i prowadzenie dochodzenia.

Premierę The Sinking City zaplanowano na dzień 21 marca bieżącego roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   15:36, 01.03.2019
Kurcze, wygląda to na prawdę dobrze. Kolejny must have na liście.
0 kudosdabi132   @   22:41, 01.03.2019
Czuć klimat, oby tylko była lepsza niż ostatnie Call of Cthulhu. No i mam nadzieję, że wydawcą nie zdecyduje się na ekskluzywność na Epic Games Store skoro gra sygnowana jest logo Steam.
0 kudosTheCerbis   @   00:24, 02.03.2019
Oo, Frogwares, czyli deweloperzy serii o znamienitym detektywie z Baker Street. Szykuje się dobra przygodówka.