Devil May Cry 5 przejdziemy w 15 godzin; jest pierwsza recenzja!

Japońscy recenzenci zachwyceni najnowszym DMC..

@ 27.02.2019, 17:35
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Devil May Cry 5 przejdziemy w 15 godzin; jest pierwsza recenzja!

Redakcja japońskiego magazynu Famitsu wystawiła pierwszą ocenę grze Devil May Cry 5. Najnowszy slasher od Capcom bardzo spodobał się redaktorom - uzyskał łączną notę 37/40 punktów.

Przypomnijmy, że w Famitsu grę ocenia aż 4 redaktorów. Każdy dysponuje skalą od 0 do 10 oczek. W przypadku Devil May Cry 5 redaktorzy wystawili noty odpowiednio (9/9/9/10), co daje nam powyższe 37 punkciorów.

Według wstępnych tłumaczeń recenzji (napisanej w języku japońskim), jakie można znaleźć na zagranicznych forach, autorzy chwalą Devil May Cry 5 za świetny, angażujący gameplay, czy zabawę trzema bohaterami, z czego każdy dysponuje odmiennym stylem walki. Niezłe są także cutscenki, a oprawa wizualna wręcz zachwyca - szczególnie dobrze wypadają efekty specjalne.

Redakcji Famitsu na przejście gry wystarczyło około 15 godzin. Jak na slasher, wynik jest więc przyzwoity i chyba nikt nie będzie narzekał. Warto jednak dodać, że jest to czas średni, liczony bez zaglądania pod każdy kamień - jeśli będziemy chcieli, posiedzimy w wirtualnym świecie dłużej.

Premiera Devil May Cry 5 odbędzie się 8 marca, na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W tym miejscu znajdziecie zaś wymagania sprzętowe - nie są wysokie, ale warto zerknąć.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?