W Devil May Cry 5: Special Edition zagramy nawet w 4K

Możliwe będzie też włączenie trybu wydajności oraz 120 klatek na sekundę.

@ 22.10.2020, 10:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

W Devil May Cry 5: Special Edition zagramy nawet w 4K

Devil May Cry 5: Special Edition to, jak sama nazwa wskazuje, specjalne wydanie Devil May Cry 5. Jest ono przeznaczone dla konsol następnej generacji, a my właśnie dowiedzieliśmy się co dokładnie zaoferuje, jeśli chodzi o kwestie techniczne.

Devil May Cry 5: Special Edition na next-genach działać będzie z rozdzielczością nawet 4K i płynnością maksymalną na poziomie 120 klatek na sekundę. Co ciekawe, można będzie włączyć także ray-tracing, choć w tym przypadku konieczne będzie obniżenie "detali".

Sytuacja wygląda tak:

  • W 4K zagramy z 60 klatkami na sekundę i z wyłączonym ray-tracingiem;
  • W 1080p zagramy z 120 klatkami na sekundę i z wyłączonym ray-tracingiem;
  • W 4K z ray-tracingiem zagramy przy 30 klatkach na sekundę;
  • W 1080p z ray-tracingiem zagramy przy 60 klatkach na sekundę.

Powyższa rozpiska dotyczy wyłącznie PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. W przypadku Xboksa Series S trzeba czekać na więcej detali, albowiem jakość oprawy wizualnej będzie w tym przypadku na pewno niższa.

Premiera Devil May Cry 5: Special Edition zaplanowana została na dzień 10 listopada na Xboksie Series X/S oraz na dzień 12 listopada w przypadku PlayStation 5. Zaktualizowane wydanie slashera nie zadebiutuje niestety na PC.

Jeśli rozważacie zakup DMC5, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie również, że na naszych łamach jest dostępny darmowy poradnik.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?