Telltale Games zapowiedziało kolejne sezony Batmana, The Walking Dead i The Wolf Among Us

Prośby graczy zostały spełnione. The Wolf Among Us 2 ukaże się w przyszłym roku.

@ 19.07.2017, 18:40
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Telltale Games zapowiedziało kolejne sezony Batmana, The Walking Dead i The Wolf Among Us

Telltale Games zdradziło plany wydawnicze na kolejne miesiące. Największym zaskoczeniem wydaje się zapowiedź drugiego sezonu gry The Wolf Among Us, ponieważ plotki o jego istnieniu zostały zdementowane przez szefa komunikacji studia. Deweloperzy wypuszczą także ostatni sezon swojego The Walking Dead oraz kolejną część Batmana.

The Wolf Among Us 2 pojawi się w sklepach dopiero w przyszłym roku, podobnie jak czwarty sezon The Walking Dead, który ma skupić się wokół postaci Clementine. Gracze zdecydowanie szybciej wcielą się w człowieka-nietoperza za sprawą Batman: The Evil Within – Episode One: The Enigma​. Pierwszy epizod drugiego sezonu pojawi się 8 sierpnia. Człowiek-zagadka znów terroryzuje Gotham City, nie wspominając nawet o innych przeciwnikach Batmana. Wybory podjęte w poprzedniczce zostaną przeniesione do wakacyjnej kontynuacji.

Wszystkie gry pojawią się na dotychczasowych platformach sprzętowych. Mobilne wydanie produkcji Batman: The Evil Within zadebiutuje nieco później względem pozostałych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   22:41, 19.07.2017
Ha, a więc jednak! Szczęśliwy Jestem dobrej myśli co do TWAU. Postaci jest tyle, że jeszcze sporo można dobrego wymyślić. A przecież nie trzeba w 100% trzymać się komiksu. Zdecydowanie czekam.
0 kudostinyLiza   @   10:01, 20.07.2017
A jednak! Szczęśliwy mimo wszystko bardzo się cieszę Szczęśliwy
0 kudosguy_fawkes   @   15:48, 20.07.2017
Najpierw nie, potem tak... co za niezdecydowanie. Dumny Summa summarum to pozytywna wiadomość, bo do The Wolf Among Us nie mogłem się przekonać, dopóki nie zagrałem, chociaż po TWD wiedziałem, co ten developer potrafi.
Advertisement
 X