Skybound Games, studio, które przejęło cykl The Walking Dead, rozmyśla nad kolejnymi projektami

Prosi graczy o pomoc w wyborze odpowiedniej licencji.

@ 25.01.2019, 15:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Skybound Games, studio, które przejęło cykl The Walking Dead, rozmyśla nad kolejnymi projektami

Końcówka zeszłego roku była dla fanów gier studia Telltale dość dramatyczna. Firma zwolniła bowiem większość swoich pracowników i przekazała ostatnie dwa epizody finalnego sezonu The Walking Dead całkiem innemu deweloperowi, Skybound Games. Jest jednak światełko w tunelu.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Skybound Games rozmyśla nad tym co zrobić w następnej kolejności. Na Twitterze studia pojawił się wpis, w którym jego pracownicy pytają jakimi grami opartymi o licencje powinni się zająć. Co ważne, chodzi o całkiem nowe marki, a nie kontynuacje już istniejących.

Czy oznacza to zatem, że piątego sezonu The Walking Dead nie będzie? Tego niestety nie wiemy, choć jest spora szansa, że Skybound Games wcześniej czy później do kontynuacji cyklu przysiądzie. Marka to bowiem znana i bezsensowne byłoby jej opuszczenie.

Jakkolwiek sytuacja się rozwinie, ostatni epizod finalnego sezonu The Walking Dead zadebiutuje w marcu, a o kolejnych projektach Skybound Games będziemy Was informować na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?