Batman: The Telltale Series (PC) - okladka

Batman: The Telltale Series (PC)

Premiera:
02 sierpnia 2016
Premiera PL:
02 sierpnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Batman: The Telltale Series (PC)
bigboy177 @ 22:00 12.06.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 4h 59min

+ czaswięcej

Batman: The Telltale Series to kolejne przedsięwzięcie studia Telltale, nawiązujące do wypracowanej przez nich metody opowiadania historii. Mamy więc do czynienia z przygodówką, mocno nastawioną na narrację oraz bohaterów.

Jak sama nazwa wskazuje, Batman: The Telltale Series, to opowieść o Bruce'u Wayne'ie oraz zamaskowanym bohaterze, w którego lubi się wcielać wieczorami. Telltale postanowiło zaprezentować graczowi dojrzałą historię, pełną problemów egzystencjalnych oraz rozterek. W ich środku znajduje się miasto Gotham, rozrywane licznymi kontrastami. Z jednej strony mamy bogaczy i stróżów prawa, z drugiej natomiast ogromną biedę oraz mnóstwo gangów, dowodzonych przez najsłynniejszych złoczyńców w historii DC Comics.

Pierwsza seria Batman: The Telltale Series podzielona została na pięć epizodów, a każdy debiutuje w pewnych odstępach czasu. Wszystkie łączą się w jedną składną całość. Co istotne, decyzje podjęte w poszczególnych epizodach wpływają na to, co dzieje się później, grający musi zatem uważać co robi i dbać o to, aby każdy wybór był przemyślany.

Tytuł charakteryzuje się ogromnym naciskiem na dialogi, niemniej jednak deweloperzy przygotowali też garść scenek zręcznościowych. Wszystko po to, aby zróżnicować nieco postępy w rozgrywce.

Batman: The Telltale Series działa na zmodyfikowanym silniku innych tytułów studia Telltale. Posiada nieco komiksową oprawę wizualną.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Batman: The Telltale Series (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosnovy13   @   19:53, 01.08.2016
Obejrzałem 15 gameplay'a i aż mi ciężko było się oderwać od oglądania. Zapowiada się ciekawie ta gra