The Walking Dead powraca na Steam, na Switchu debiutują brakujące sezony

Nowi właściciele marki wzięli się za sprzątanie.

@ 22.01.2020, 10:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch

The Walking Dead powraca na Steam, na Switchu debiutują brakujące sezony

W ostatnich miesiącach sporo było zamieszania dookoła gry The Walking Dead od studia Telltale. Poszczególne sezony projektu w pewnym momencie zniknęły nawet ze Steam, ale jak się właśnie dowiedzieliśmy, powrócą.

Nowi właściciele marki, Skybound Games, postanowili przywrócić możliwość zakupienia serii The Walking Dead na platformie firmy Valve. W rezultacie dowiedzieliśmy się, że od dziś wszystkie cztery sezony cyklu będzie można pobrać na Steam.

Przy okazji ujawniono, że The Walking Dead zadebiutuje w pełnym zestawie także na Switchu. Z jakiegoś powodu pierwszy i czwarty sezon na platformie Nintendo były dostępne, a drugi i trzeci nie. Teraz wreszcie będzie można nabyć i przejść całą grę - czyli tak, jak być powinno od początku.

W przypadku Switcha zakup sezonu wiąże się z inwestycją na poziomie 15 dolarów (około 50 zł).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?