The Walking Dead: The Telltale Definitive Series trafia do sprzedaży

Raz jeszcze będziecie mogli poznać i przeżyć przygody z bohaterami gier The Walking Dead od Telltale Games.

@ 10.09.2019, 18:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series trafia do sprzedaży

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series jest już dostępne na Xbox One, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem sklepu Epic Games, zgodnie z zapowiedziami dewelopera Skybound Games.

Kolekcja podsumowuje całą historię Clementine, w tym wszystkie cztery pory roku, 400 dni i Żywe Trupy: Michonne w 23 odcinkach. Zawiera także dziesięć godzin komentarzy od twórców, aktorów głosowych i treść zza kulis. Ponadto The Walking Dead: The Telltale Definitive Series zawiera ponad 40 utworów ze wszystkich poprzednich sezonów, galerię sztuki, przeglądarkę modeli 3D z liniami głosowymi oraz nowy interfejs 3D przedstawiający oryginalne menu i ich muzykę.

Udoskonalenia graficzne i rozgrywki zostały wprowadzone do cieszącej się uznaniem serii, z trybem „graficznej czerni”, który wizualizuje styl komiksowy w grze. Skybound Games przejęło i zakończyło sezon finałowy jako słodko-gorzkie zakończenie opowieści Clementine.

LCG Entertainment, spółka holdingowa złożona z przedstawicieli branży gier, kupiła kluczowe aktywa Telltale Games i działa pod tą nazwą, aby ożywić ich serię opowiadań. W miarę rozwoju firmy, rozpocznie się rekrutacja „kluczowych talentów” z poprzedniego studia i chociaż nie jest pewne, co nowa firma planuje dla nowych gier, oznacza to, że podobne opowieści takie jak Batman i The Wolf Among Us trafią z powrotem w sprzedaży.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?