The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox 360) - okladka

The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox 360)

Premiera:
11 grudnia 2012
Premiera PL:
06 grudnia 2013
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (1)

Opis The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox 360)
damianwiko4 @ 14:02 14.03.2012
Damian "damianwiko4"

Śr. długość gry: 14h 27min

+ czaswięcej

The Walking Dead: A Telltale Games Series to produkcja oparta na podstawie kultowego serialu o tym samym tytule.

Projekt jest typową grą przygodową z gatunku point'n'click. Akcja osadzona jest w świecie zniszczonym przez wybuch epidemii zamieniającej ludzi w zombie, których wieczny głód zaspokoić może jedynie surowe mięso, najlepiej pochodzące od żywego człowieka. Gracze kierują jednym z garstki ocalałych i muszą pomóc mu, oraz jego przyjaciołom, w przeżyciu tego piekła na Ziemi.

The Walking Dead: A Telltale Games Series, jak na przygodówkę przystało, opiera się przede wszystkim na eksploracji terenu, poszukiwaniu wskazówek, rozmawianiu z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywaniu prostych łamigłówek. Wszystkie te czynności zrealizowano z użyciem banalnego w obsłudze interfejsu użytkownika, a co za tym idzie, nawet niedzielny gracz poradzi sobie z jego opanowaniem.

Oprawa graficzna utrzymana jest w technologii cel-shading. Produkt oferuje tylko zabawę dla jednego gracza i składa się z pięciu oddzielnych epizodów, dostępnych na platformach cyfrowej dystrybucji.

The Walking Dead: A Telltale Games Series stanowi kompilację wcześniej wydanych epizodów i jest dostępne w wersji pudełkowej.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBuuny   @   20:59, 17.12.2015
Niesamowita gra w środkowej części historia lekko zmuliła ale końcówka 😏😢 Swoją drogą oprawa graficzna nawet przez chwilę mnie nie zraziła choć moim znajomym nie przypadła do gustu 😏 ale to nie było najważniejsze. Długo nie grałem w grę od której nie mogłem się oderwać a po zakończeniu nie mogłem przestać o niej myśleć 😏 (ale to zabrzmiało😝)