Humble Bundle z serią Assassin's Creed

Po sylwestrowym szaleństwie do akcji wraca Humble Bundle. Na dobry początek roku akcją objętą kilka tytułów z popularnej serii Assassin's Creed,

@ 04.01.2017, 10:48
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Na potrzeby swojej pierwszej, noworocznej promocji, Humble Bundle skontaktowało się z Ubisoftem, czemu zawdzięczamy odsłonięte dziś Humble Assassin's Creed Bundle. Jak sama nazwa wskazuje, opisywana paczka możliwych do nabycia gier to zbiór tytułów z popularnej skrytobójczej serii. Poza oczywistym zastrzykiem tytułów z głównego nurtu cyklu, zainteresowani gracze znajdą w zestawieniu również kilka spin-off'ów.

Jak zwykle dostępne w ramach oferty produkcje posegregowano cenowo, a najskromniejszy z dostępnych zestawów (zawierający pierwszą część sagi oraz wszystkie trzy odsłony podserii Chronicles) dostępny jest już od symbolicznego dolara. Jest jednak pewien kruczek - wszystkie gry można aktywować wyłącznie na platformie UPlay.

Uiszczenie opłaty w wysokości przynajmniej $1 pozwoli nam wejść w posiadanie:

Przebijając średnią (obecnie $7,31) dostaniemy również:

Jeśli zaś wesprzemy akcję kwotą przekraczającą równowartość $15 otrzymamy także:

Jeśli macie chrapkę sprawdzić którąś z wymienionych powyżej, zabójczych pozycji, kierujcie się na oficjalną stronę akcji Humble Bundle. Ciekawe czemu w ofercie nie ma Black Flag...


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:55, 04.01.2017
Coś się w artykule rozjechało. Wypunktowanie (LI) jest poza marginesem.
0 kudosdabi132   @   13:58, 04.01.2017
Za ~4,20 zł grzech nie wziąć serii Chronicles, bo jest na prawdę dobra.
Dziwi mnie natomiast obecność Brotherhood w progu za $15. Nawet wydaje mi się, że Unity nie jest tego warte. Mogli dać Black Flag, albo Rogue.
0 kudosMicMus123456789   @   14:23, 04.01.2017
Zestawik całkiem całkiem. Będzie się można zaopatrzyć w mini serię Uśmiech