Pierwszy Assassin's Creed wygląda niczym Remake dzięki wyśmienitej modyfikacji

Pierwsze Assassin's Creed miało to coś, co porwało tłumy, a dzięki modyfikacji graficznej dzisiaj wygląda wybitnie.

@ 11.04.2022, 22:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360

Pierwszy Assassin's Creed wygląda niczym Remake dzięki wyśmienitej modyfikacji

Digital Dreams dostarczyło kolejny projekt o nazwie „Beyond All Limits”. Jest nim modyfikacja klasyka sprzed wielu, wielu lat.

Ekipa moderów pokazuje, jak Assassin's Creed mógłby wyglądać w nowej oprawie graficznej, gdybyśmy mieli otrzymać remake od Ubisoftu godny 2022 roku. Korzystając z nowych tekstur i usprawnień w grafice, Digital Dreams zdołało zmienić oprawę i oświetlenie , dzięki czemu wyglądają fenomenalnie.

Oczywiście animacje postaci oraz momenty w walce potrafią być nadal nieco drewniane, aczkolwiek całość w porównaniu do oryginału może się spodobać. Mod wygląda na tyle dobrze, że Ubisoft mogłoby rozważyć pełnoprawne odświeżenie Assassin's Creed. Jestem przekonany, że projekt prezentowałby się bardzo dobrze.

Oryginalny Assassin's Creed został wydany w 2007 roku na PS3, Xbox 360 i PC. Obecnie można w ten tytuł grać na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S dzięki wstecznej kompatybilności.


Sprawdź także:
Assassin's Creed

Assassin's Creed

Premiera: 16 listopada 2007
PS3, PC, XBOX 360

Assassin's Creed jest miksem gry akcji i skradanki, stworzonym przez autorów słynnego Prince Of Persia: Piaski Czasu. Gra główny nacisk kładzie na eksterminację przeciwni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   14:25, 13.04.2022
Pierwszy AC był zbyt monotematyczny jak dla mnie.
0 kudosBarbarella.   @   19:51, 13.04.2022
Fakt że Trylogia z Ezziem o wiele ciekawsza . I fabuła ciekawsza i miejscówki i więcej postaci historycznych. Tym niemniej Jedynka to dobra gra i gdyby ktoś miał po nią sięgnąć to taki mod na pewno poprawi wizerunki króla Ryszarda Lwie Serce i sułtana Saladyna. Uśmiech