Ubisoft przygotowuje remake pierwszego Assassin's Creed?

W sieci pojawiły się dość interesujące doniesienia na temat remake'u Assassin's Creed.

@ 31.08.2022, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft przygotowuje remake pierwszego Assassin's Creed?

Pierwsza odsłona serii Assassin's Creed do tej pory przez wielu graczy uważana jest za najlepszą. Jeśli jesteście w tym gronie, powinna Was ucieszyć najnowsza pogłoska. Okazuje się bowiem, że Ubisoft pracuje prawdopodobnie nad remakiem przygód Altaira.

Francuzi w ostatnim czasie dość mocno inwestują w Assassin's Creed. Z tego, co do tej pory wyciekło do sieci wiemy, że Ubisoft przygotowuje m.in. Assassin’s Creed Infinity oraz Assassin’s Creed Rift. Pierwszy tytuł został oficjalnie zapowiedziany, a drugi jest w sferze plotek. Prócz nich wydawca opracowuje również podobno remake pierwszego Assassin's Creed.

Doniesienia na temat ostatniego projektu, czyli remake'u Assassin's Creed, pojawiły się w sieci za sprawą portalu YouTube oraz kanału j0nathan (materiał jest po francusku). Jego właściciel twierdzi, że oryginalne Assassin's Creed będzie częścią przepustki sezonowej dla jakiejś innej gry, choć niewykluczone, że będzie ono oferowane, jako osobny zakup. Na razie nie wiadomo o jak kompleksowym remaku mowa.

Sytuację będziemy oczywiście bacznie obserwować.


Sprawdź także:
Assassin's Creed

Assassin's Creed

Premiera: 16 listopada 2007
PS3, PC, XBOX 360

Assassin's Creed jest miksem gry akcji i skradanki, stworzonym przez autorów słynnego Prince Of Persia: Piaski Czasu. Gra główny nacisk kładzie na eksterminację przeciwni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:24, 31.08.2022
Za dużo mam części Assassyna do ogrania żeby coś takiego mnie zainteresowało . Po drugie bardzo wielu graczy { może i większość } uważa że to Trylogia z Ezio to najlepsze części serii a nie Jedynka . A po trzecie czy ta gra aż tak się zestarzała że konieczny jest remake ? Pomysłów brakuje ? Niech lepiej pomyślą jak nie usuwać z serwerów DLC starszych gier zakupionych przez graczy.
0 kudosdabi132   @   22:14, 31.08.2022
Cytat: Barbarella.
Po drugie bardzo wielu graczy { może i większość } uważa że to Trylogia z Ezio to najlepsze części serii a nie Jedynka.
Jedynka również była świetna, miała sporo błędów, które późniejsze części z Eziem wyeliminowały.
Cytat: Barbarella.
A po trzecie czy ta gra aż tak się zestarzała że konieczny jest remake ? Pomysłów brakuje ? Niech lepiej pomyślą jak nie usuwać z serwerów DLC starszych gier zakupionych przez graczy.

Remake jedynki chętnie bym ograł i to zdecydowanie bardziej niż te nowe Assassyny od części Origins. Trzeba przyznać, że po trylogii z Auditore ta seria jakościowo już poziomu nie trzymała, Ubisoft też sam nie wiedział co chce zrobić. Jedynie Unity miało jakiś klimat i bohatera którego dało się polubić. Seria traktowała o walce Templariuszy z Assassynami, a w ostatnich częściach już tak na prawdę nie wiadomo o co chodziło.
0 kudosBarbarella.   @   22:57, 31.08.2022
No cóż . Ty masz za sobą to co dopiero przede mną. Jestem pomiędzy Brotherhood i Revelations. Poza Revelations mam kupione jeszcze trzy następne odsłony i planuję jeszcze parę razy wskoczyć do Animusa. Oczywiście słyszałam sporo krytycznych opinii odnośnie następnych odsłon Asasyna. Może po której części dam sobie spokój a może nie .Cięgnie mnie do tej serii ze względu na realia historyczne w których toczy się akcja poszczególnych części Nie wiem jak tam dalej ale Brotherhood pod tym względem jest świetny , krążyłam między grą a wikipedią sprawdzając fakty i życiorysy postaci spotkanych w grze. A jeśli chodzi o fabułę to przyznam że ten konflikt templariusze - asasyni jakoś średnio mnie wciągnął , trochę się zresztą w tym pogubiłam. Ot , przyjęłam do wiadomości że jest ten animus , o cos w tym chodzi ale skupiam się raczej na historii i przygodach Ezio niż na postaci Desmonda .